Společnost STOB organizuje od ledna ve 100 městech České republiky čtvrtletní kurzy snižování nadváhy. Metodika ověřená na tisících klientech vede nejen k váhovým úbytkům, ale hlavně k jejich udržení. Nacvičíte si totiž vůli, zlepšíte stravovací návyky, po letech se zase vrátíte k pohybu, začnete se mít ráda, a tak si zvýšíte celkovou kvalitu života, a budete tak již žít natrvalo. Novinkou je  kurz pro diabetiky.

V Praze  zahajují kurzy snižování nadváhy v týdnu od 6.ledna 2009  každé úterý a čtvrtek od 17 do 20 hodin v základní škole Plamínkové, Praha 4 (metro „C“ Pankrác), v úterý od 16.45 do 19.45  v základní škole Sázavská (metro „A“ Nám. Míru)  a ve středu od 17 do 20 hodin v základní škole na náměstí Jiřího z Lobkovic, Praha 2  (u metra „A“ Flora).  Je organizován i dopolední kurz v Paláci kultury ve Fitness Šípkové, kde pohybovou aktivitou je spinning a aquaaerobik. Jsou pořádány i kurzy pro diabetiky a kurzy rodinné.

Od pondělí do čtvrtka jsou organizovány i různé druhy samostatného cvičení s vážením (aerobik pro všechny věkové i váhové kategorie, zdravotní cvičení, cvičení proti bolestem zad SM systém, cvičení na fitballech, pilates, výuka tance). Na  kurzy se můžete hlásit na www.istob.cz, kde jsou objednávkové formuláře, na cvičení na tel. 241 762 847

Reklama