Taky máte nějaká kila navíc a chcete se jich co nejrychleji zbavit? Cvičíte, snažíte se co nejvíce hýbat, omezujete se v jídle a dodržujete pitný režim, ale přesto nemůžete dopnout kalhoty? Magistra Lucie Šantavá z lékárny AVE www.lekarnaave.cz vám poradí, jak co nejefektivněji a nejrychleji se zbytečnými kily zatočit.

Jaké nejčastější chyby dělají lidé, kteří chtějí zhubnout?
Nejčastější chybou při hubnutí je hladovění. Důležité je omezovat příjem jídla postupně a přiměřeně. Jíst častěji a menší dávky. Jakmile totiž jídlo vynecháme, tělo si začne dělat zásoby. Při hladovění omezujeme nejen přísun cukrů a tuků, ale také přísun vitamínů, minerálů a stopových prvků a bílkovin, které tělo nutně potřebuje ke správnému fungování.

Jak by si měl člověk jídlo nejlépe rozložit?
Dvě třetiny potravin by měl člověk sníst v průběhu dopoledne. 20 % by měla pokrýt snídaně, 15 % dopolední svačina, 35 % oběd, 10 % odpolední svačina a 20 % večeře. Na noc bychom už nic jíst neměli. Poslední jídlo bychom měli sníst minimálně 2 hodiny před tím než půjdeme do postele.

K čemu jsou dobré doplňky stravy při hubnutí?
Většina z nich obsahuje látky snižující chuť k jídlu, navozují pocit sytosti a zpomalují proces trávení. V žaludku tobolky po pozření nabobtnají a my toho tak sníme méně.

Jaký doplněk stravy na hubnutí byste našim čtenářkám doporučila?
V lékárnách AVE nyní nabízíme nový, čistě přírodní doplněk stravy na hubnutí PROCERA.Tento český výrobek obsahuje komplex přírodních viskózních polysacharidů glukomanan. Během několika minut se v žaludku rozpustí, až stonásobně nabobtná a vytvoří vysoce stabilní gelovou substanci.Žaludek pak vyšle signál do mozku, že jste sytí, a tím docílíte snížení porce jídla. Gelová substance se smíchá s jídlem a zpomalí proces trávení. Procera umožňuje snížit energetický příjem a zajistí, že nebudete hladovět.

Procera

Na kolik peněz taková dieta přijde?
Nejde o žádné závratné částky. PROCERA je silnější a levnější než Obezin a další dosud dostupné doplňky stravy na hubnutí. Exkluzivně ji koupíte na http://www.lekarnaave.cz/procera-90-tobolek. Nyní je k dispozici za zaváděcí cenu 90 tobolek za 229 korun. Užívá se 15 minut před každým jídlem, zpravidla 2 tobolky třikrát denně. Jedno balení PROCERY tak vydrží zhruba patnáct dní.

Vše najdete ve speciální sekci http://www.lekarnaave.cz/Leciva/Hubnuti

Držíme vám palce, ať zhubnete tolik, kolik si přejete!

Reklama