Nadváha a obezita jsou výsledkem dlouhodobé energetické nerovnováhy mezi příjmem a výdejem energie. Nespotřebovaná energie, přijatá potravou, se ukládá ve formě tuku. O tom, zda máme hlad či chuť, se rozhoduje v našem mozku. Jedním z podnětů k příjmu potravy je prázdný žaludek – teprve při dostatečném naplnění vyšle signály sytosti, tedy že další jídlo už není nezbytné.

Obesimed® Forte

Jak ale obelstít žaludek, a tím i, mozek, abychom dosáhli pocitu nasycení s menší porcí jídla a aby tělo čerpalo část energie, potřebné na svůj provoz, i z uloženého tuku? Vědci dlouho hledají pomoc a shodují se na tom, že ideální lék proti obezitě by měl navozovat pocit sytosti. Při vývoji těchto léků je trend přecházet od přírodní vlákniny k účinnějším upraveným polysacharidům. Obesimed® Forte je výsledkem technologicky vysoce náročného, patentovaného postupu výroby a svými vlastnostmi požadavek ideálního léku na hubnutí naplňuje.

Obesimed® Forte je unikátní tím, že v sobě spojuje kombinaci dvou vlastností, které umožňují navození a dlouhodobé udržení pocitu sytosti: vysoké absorpce a velmi vysoké viskozity. Obsahuje patentovanou směs polysacharidů Omtec®19 a Omtec® X, které vzájemně násobí své účinky.

Obesimed® Forte

Kapsle Obesimed® Forte, zapitá dostatečným množstvím tekutiny, v žaludku až stonásobně zvětší svůj objem a vytvoří vysoce viskózní gelovou matrici, která se smísí se s jídlem. Tím je dosaženo pocitu sytosti při daleko menší porci jídla než obvykle. Navíc díky velmi vysoké viskozitě dochází k zpomalení vyprazdňování žaludečního obsahu dále do dvanáctníku, a tím prodloužení pocitu sytosti až na 4 hodiny.

Dalším zdravotním přínosem je zpomalení vstřebávání cukrů, zabránění prudkým výkyvům glykémie (koncentrace cukru v krvi), a také snížení krevních tuků. Pro trávení je prospěšná i podpora potřebných mikroorganizmů (takzvaný prebiotický účinek). Vláknina se nevstřebává a neproniká ze střeva do těla, proto Obesimed® Forte negativně neovlivňuje metabolické procesy a také nereaguje s léčivy či jinými molekulami v organismu.

Pokud také patříte mezi ty, které se snaží zhubnout, pošlete nám svůj příspěvek a my vybereme 10 z vás, kterým pošleme Obesimed® Forte na 14 dní. V příspěvku nám popište, jak dlouho se snažíte zhubnout, jakými prostředky, zda užíváte nebo jste užívaly nějaké přípravky na hubnutí, zda hladovíte, cvičíte... prostě vše, co s vaší snahou o zhubnutí souvisí.

Po využívání přípravku vás požádáme, abyste nám napsaly, jak na vás účinkuje, zda máte menší pocit hladu či zda pociťujete nějaké jiné příznaky.

Své příspěvky pište pod článek nebo na e-mailovou adresu: zuzana.sommerova@zena-in.cz

 

Reklama