Milé čtenářky, máte nějaká kila navíc, která chcete nyní po svátcích zhubnout? Cvičení, pohyb, pitný režim, pomocníci ve formě doplňků stravy určených pro hubnutí a střídmý jídelníček, to je komplex faktorů, které vám mohou pomoci se shazováním kil. Kde kdo ví, že když se do hubnutí nepustíte se silnou vůlí, důsledností a přesvědčením, výsledek nebude upokojivý.

V rámci naší spolupráce s on-line lékárnou AVE vám chceme dát dobrý tip na vybrané doplňky stravy, které jsou spojeny s hubnutím nyní s výhodnou cenou. Vše najdete ve speciální sekci „přípravky na hubnutí“.

Obezita je problém, se kterým se potýká většina vyspělých zemí. Nadváha je spojována s řadou onemocnění, jako je vysoký krevní tlak, cukrovka, ateroskleróza atd.  Přípravky na hubnutí působí tak, že snižují energetický příjem zpravidla snížením vstřebávání tuků a cukrů nebo naopak zvyšují energetický výdej zrychlením metabolických dějů. Úprava životního stylu v kombinaci s těmito přípravky může úspěšně vést k redukci nadváhy a snížení rozvoje výše uvedených onemocnění.

Jaké produkty vám chceme v rámci lepší ceny doporučit?

RENUTO Lipoxal Xtreme II tbl.120 bls.

LipoxalPůvodní cena je 868 Kč, nyní akční cena je 440 Kč

Komplex účinných látek (zelený čaj, guarana a synefrin) efektivně stimuluje metabolismus tuků a zvyšuje tak intenzitu jejich spalování na požadovanou úroveň. Zelený čaj, guarana , extrakt z olivových listů a Korejský červený ženšen mají navíc antioxidační vlastnosti, takže chrání buňky těla před oxidačním stresem. Ten může vzniknout mimo jiné právě i během spalování tuků.

C.L.A.Corectia TrioActive 120+60 tablet zdarma

Corectia TrioActivePůvodní cena je 656 Kč, nyní akční cena je 530 Kč

Tento doplněk stravy s chromem a zeleným čajem obsahuje WEIGHT CONTROL COMPLEXTM, který unikátním způsobem kombinuje 3 účinné látky. Ty přispívají ke snížení tělesného tuku, pomáhají kontrolovat a udržovat váhu, zlepšují metabolismus a snižují chuť k jídlu.

OBEZIN 90 tablet

ObezinPůvodní cena je 417 Kč, nyní akční cena je 238 Kč

Obezin je český výrobek, který má pozitivní vliv na snižování váhy. Obsažené látky snižují chuť k jídlu a přináší pocit nasycení. Obezin se během 30 minut v žaludku rozpustí, až stonásobně nabobtná a vytvoří vysoce viskózní gelovou substanci. Váš žaludek pak vyšle signál do mozku, že jste sytí, a tím docílíte snížení porce jídla. Gelová substance se pak smíchá s jídlem a zpomalí proces trávení.

S OBEZINem zhubnete přibližně 1 kg za týden, aniž byste se trápili hlady. Nyní jen za 398 Kč!

Vše najdete ve speciální sekci http://www.lekarnaave.cz/Leciva/Hubnuti

Držíme vám palce, ať se vám podaří hezky zhubnout tolik, kolik si přejete!  

Reklama