Taky jste si vloni v lednu říkala, že začnete hubnout? Že ty pneumatiky, co vám vyrostly přes Vánoce (buďme upřímní, nebylo to jen těmi svátky) nutně potřebujete dostat dolů? A že příští rok začnete opravdu včas, abyste se v létě nemusela schovávat do osušky hned, co vyjdete z bazénu? Jenže pak byly přece ty jarní prázdniny. Kdo by si chtěl na horách odpírat? A pak oslava kulatin tchýně, výroční večeře s manželem, víkend na Šumavě, grilovačka u sousedů... Teď nemá cenu začínat. A na pohyb není čas ani chuť. No jo, jenže léto začalo nějak děsně brzo. Ani jste nevytáhla jarní kabátky a už se po vás chtělo, abyste odhalila všechno, co na sobě nemáte ráda. A pak tady byl podzim a stresy kolem školy vašich dětí. A ani jste se nenadála, jsou tu znovu Vánoce. A další předsevzetí.

Co kdybychom vám řekli, že to příští rok zvládnete? Že se za pár měsíců můžete změnit k nepoznání?  Jasně, chytáte se za hlavu. Počítání kalorií, vaření, shánění vhodných potravin, drahé a úmorné cvičení ve fitku a potom možná… Jenže tohle absolvovat nemusíte. Máme pro vás tip, jak skoncovat se svými kily navíc. Bez hladu a cvičení. A velmi rychle.  Zní to až pohádkově, ale věřte, že to není žádná fikce.
5c1a4666c1a77obrazek.png

Seberte tělu cukry, začne zpracovávat vlastní tuk a přeměňovat ho na ketony!

Proteinová dieta KetoMIX vám pomůže za pár týdnů nastavit zdravý životní styl a s ním i docílit křivek, které byste chtěla mít. I když to může znít složitě, nic těžkého na tom není. KetoMIX dieta využívá biologického nastavení každého z nás. Když tělu omezíte cukry, tak je musí něčím nahradit, protože je využívá jako zdroj energie pro svoje fungování. Takže když je nemá, začne zpracovávat vlastní tuk a přeměňovat ho na ketony, kterými nahradí ony chybějící cukry. Princip diety není žádnou novinkou. Objeven byl už ve dvacátých letech minulého století profesorem Buckbarnem z harvardské univerzity. Funguje to na každého, bez rozdílu věku nebo pohlaví. Jsme tak prostě nastavení. Stav zvaný ketóza nastává v těle velmi rychle. Už druhý nebo třetí den po zahájení této diety. Takže už po několika dnech jde ručička na váze strmě dolů. Teď si možná říkáte, že tohle všechno zní krásně, ale prostě si neumíte představit život bez sladké chuti. S KetoMIX dietou se s ní loučit nemusíte.

Můžete sladké!

V potfoliu produktů KetoMIX naleznete sladké – ať už jde o vynikající kaše, koktejly, tyčinky, palačinky nebo pudink nebo vánoční perníčky. Na stránkách www.ketomix.cz najdete dokonce nízkosacharidové čokolády a čokoládové či ořechové krémy. Kromě nich si budete moci pochutnat i na omeletách, polévkách, KetoMIX chlebu nebo houstičkách. Pokud ráda sladíte čaj nebo kávu, můžete použít čekankový sirup, který je v dietě povolen jako sladidlo a jeho chuť je velmi podobná medu. Absolutní novinkou je KetoMIX víno, kterého si můžete dát jednu deci denně.

Jak dieta probíhá?

Dieta je rozdělena na dvě, respektive tři fáze. V první z nich se budete muset spokojit s KetoMIX jídly, které dorazí až k vám domů. A se zeleninou, které byste denně měla sníst půl kila. Nemusíte se bát, hlad ani chutě mít nebudete. Dieta obsahuje vše, co tělo potřebuje – ať už jde o vlákninu, minerály nebo vitamíny. A je nastavená tak, aby se tělo „netrápilo“. Možná nejtěžší pro vás bude, jíst opravdu pravidelně, tedy pětkrát denně. Ve druhé fázi si stále budete muset hlídat příjem cukrů, ale již ne tak striktně. Třikrát denně si pochutnáte na KetoMIX pokrmech a dvě další jídla budou zcela ve vaší režii. Jedinou podmínkou je to, aby odpovídala zásadám zdravé výživy. No a třetí fáze diety už vlastně žádnou dietou není. Jde o to, abyste si návyky, které jste spolu s KetoMIX dietou získala, dovedla udržet i v dalším životě.

KetoMIX dietou vaše novoroční předsevzetí vyjde

Tak co, zní to lákavě?  S  KetoMIX dietou vaše novoroční předsevzetí vyjde. Na stránkách www.ketomix.cz můžete objednat všechno, co budete pro tuto dietu potřebovat. A kdybyste náhodou měla dotazy či nejasnosti, k ruce vám budou výživové poradkyně, KetoMIX facebooková stránka nebo KetoMIX komunita.

V čem je KetoMIX jiný?

  • bez glutamátu
  • bez lepku
  • produkt i pro vegany
  • intenzitu příchutí do koktejlu si zákaznice určuje sama
  • používáme vysoce kvalitní anglické proteiny
  • z KetoMIX produktů lze vařit a péct
  • na Facebookovém profilu najdete komunitu zákaznic, a dokonce i zákazníků, kteří společně sdílejí rady a zkušenosti s dietou, chlubí se svými výsledky, vzájemně se podporují a sami s našimi produkty experimentují a sdílejí vytvořené recept
    5c1a46395bd58obrazek.png

Společnost KetoMIX je na trhu rok a půl. Za tuto dobu jsme pomohli zhubnout 21 000 zákaznicím a odbavili necelých 34 000 objednávek. Nabízíme produkty proteinové diety, které je možné používat jako celodenní stravu (ve fázi hubnutí), i jako doplněk stravy (v době udržování hmotnosti). Působíme jak v České republice, tak na Slovensku.

Naše články:

Reklama