Afro účesy jsou v současné době pro svou originalitu a pohodlnou údržbu velmi populární u všech generací. Jsou vytvářeny zaplétáním vlasů s použitím materiálů, kterými se dají libovolně prodloužit bez závislosti na délce vlastních vlasů.

copan

Copánky jsou velmi praktický a hezký účes. Pletou se obvykle 4-6hodin, čas závisí na zvolené délce a hustotě. Můžete vybírat z mnoha odstínů a vzájemně je mezi sebou kombinovat do melirů. Zapletené vlasy jsou velmi jednoduché na údržbu a kvalitně zpracované copánky nikdy neničí vlasy.
Kanekalon, pomocí nějž jsou copánky zaplétány, je velice lehký a šetrný k vašim vlasům. Díky němu váš účes získá objem bez závislosti na hustotě vlasů. Velikou výhodou je časová trvanlivost účesu oproti klasickým střihům.

Slušivým účesem, který oživí vaše vlasy na celé léto, jsou také open rasta. Krásné vlnky a kudrlinky jsou napleteny na vaše vlasy krátkým copánkem. Vlnitost materiálu si můžete vybrat. Nečešou se a stále drží nádherný tvar.

cops

Všechny afro účesy se umývají stejně jako je zvykem u běžných účesů a jak často chcete. Nemusíte se omezovat ani v návštěvě bazénu, solária, sauny nebo při koupání u moře.

Inspirujte se těmito účesy na www.afroucesy.cz a zkuste něco nového.

Reklama