Kdo by neměl zkušenost s nachlazením, které nakonec může přerůst třeba až v bronchitidu neboli zánět průdušek. Proti všem těmto příznakům je možno bojovat jednou 100 % přírodní účinnou látkou s názvem cineol obsaženou v přípravku Soledum.

Naše dýchací cesty mohou být postiženy různými druhy onemocnění. Nejčastější je infekce dýchacích cest, kterou často nazýváme jako nachlazení. Dospělé tato infekce zasáhne dvakrát až čtyřikrát ročně, děti dokonce až desetkrát. Samotné nachlazení sice není důvodem k obavám, přesto je třeba brát léčbu vážně. Jen tak zamezíte dalším komplikacím jako je zhoršení stavu, usazení kašle v průduškách, usazení rýmy v nosních dutinách, nástupu teploty apod. 

Na trhu existuje celá řada přípravků účinných proti nachlazení a jeho příznakům. Kromě klasických pastilek na bolest v krku, sprejů do krku, kapek do nosu či léků proti suchému nebo vlhkému kašli je tu však i další možnost, jak s onemocněním dýchacích cest bojovat. V lékárnách je nyní nový přípravek Soledum® s přírodní účinnou látkou cineol, která působí silně protizánětlivě a podporuje vykašlávání hustého hlenu usazeného v průduškách, čímž usnaďnuje jeho transport z dýchacích cest a zároveň je také čistí.

Obsahuje jednu jedinou účinnou látku - přírodní čistou substanci cineol. Cineol se získává přímo ze stromu Eucalyptus. Má léčivé účinky jak na akutní, tak i na chronická onemocnění dýchacích cest.

  • Účinně potlačuje zánět
  • Rozpouští hustý hlen
  • Usnadňuje namáhavé vykašlávání

Soledum si poradí i s bronchitidou = zánětem průdušek

Soledum® si poradí také s bronchitidou neboli zánětem průdušek. Ten je jedním z nejčastějších důvodů, proč pacienti vyhledávají svého praktického lékaře. Dospělé postihne akutní bronchitida v průměru asi třikrát ročně. Děti, seniory a lidi s oslabeným imunitním systémem ještě častěji.

Bronchitida je nejčastěji způsobena virovou infekcí. Často je spojena s rýmou, kašlem a bolestmi v krku. Důležitá je cílená a včasná léčba, aby se zamezilo chronickému průběhu či dalším komplikacím. V léčbě je žádoucí především uvolnění hlenu a potlačení zánětu. Přírodní účinná látka cineol obsažená v léku Soledum® má tyto účinky a je navíc dobře snášena lidským organismem.

Jak poznáte akutní bronchitidu?

  • Hustý viskózní hlen vám ulpívá hluboko v průduškách a obtížně se vykašlává.
  • Trpíte častými, silnými a úpornými záchvaty kašle.
  • Špatně se vám dýchá a máte pocit pálení na průduškách.

Soledum účinně bojuje i s dalšími nemocemi

Přírodní látka cineol má v klinických studiích prokázanou účinnost také jako doplňková léčba při chronických zánětlivých onemocněních dýchacích cest, samozřejmě vždy po konzultaci s lékařem. Je to například:

  • Sinusitida - akutní nehnisavý zánět vedlejších nosních dutin.
  • Sinobronchiální syndrom – zánět probíhající současně v průduškách a vedlejších nosních dutinách.
  • CHOPN - chronická obstrukční plicní nemoc.
  • Průduškové astma.

Bezpečný pro děti i dospělé

Volně prodejný lék Soledum® 200 mg a Soledum 100 ® mg je vhodný pro dospělé a pro děti od 12 let. Účinná přírodní látka cineol je velmi dobře snášena. Přesto si vždy pečlivě pročtěte příbalovou informaci, nebo se poraďte se svým lékařem či lékárníkem.

Více se dozvíte na www.soledumcz.cz.
 

Reklama