Milé čtenářky, jistě každá z vás má sem tam chuť se podívat na hezký film - zapomenout na starosti všedních dnů, zapomenout na práci, na problémy....
Ponořit se do světa, který je tolik odlišný tomu, ve kterém se pohybujeme my, je výtečným způsobem, jak nabýt nových sil, jak si odpočinout.

 

Pokud si říkáte, že právě zhlédnout nějaký hezký film by vám bodlo, máme pro vás dobrou zprávu!
Jeden takový bezva film totiž můžete vyhrát!

 

A o jakýže film si můžete zasoutěžit? Přečtěte si následující recenzi a hned budete moudřejší...

 

 

Když se setmí

(After Sunset)

Film od režiséra filmů Červený drak a Křižovatka smrti

 

 

Premiéra na DVD a VHS: 31. 8. 2005

Délka filmu: 93 minut

VHS: Český synchronní dabing, Dolby Surround

DVD: Dabing  digital EX 5.1, anglicky, česky

Titulky: anglické, české,

Žánr: akční komedie

Režie: Bratt Ratner

Hrají: Pierce Brosnan, Salma Hayek, Woody Harrelson, Don Cheadle a další

 

DVD bonusy:

  • Vystřižené/alternativní scény
  • Přeřeknutí
  • Komentář režiséra Bretta Ratnera, producenta Beau Flynna a střihače Marka Helfricha
  • Před, během a po setmění
  • Vizuální efekty – porovnání se skutečností
  • Filmová upoutávka
  • TV upoutávky

 

 

 

Dva špičkoví zloději, Max Burdett (Pierce Brosnan) a jeho krásná partnerka Lola (Salma Hayek) se usadili na Bahamách, aby si užívali zaslouženého odpočinku a „těžce“ nabytého bohatství. Avšak agent FBI, Stan, (Woody Harelson), odmítá uvěřit, že by tohle měl být definitivní konec. Podezřívá oba výtečníky z přípravy loupeže posledního z Napoleonových diamantů, který má být na Bahamy dopraven v rámci výstavy na výletní lodi. Zatímco Lola se spokojeně zabydluje, Max zálibně pokukuje po diamantu a zvažuje situaci. Otázkou je, vrátí se Max do nejvyšší zlodějské ligy? A pokud ano, dostane ho Stan, který po něm už léta jde?

 

 

O hercích

 

Pierce Brosnan (Max) patří k nejtvárnějším a nejnadanějším dramatickým hercům současnosti. Svou rolí agenta 007 oživil popularitu a odkaz Flemingova hrdiny a superhity Zlaté oko, Zítřek nikdy neumírá, Jeden svět nestačí a Dnes neumírej přivedl sérii do nového tisíciletí. Tento irský herec také patří k nejznámějším ochráncům životního prostředí, je aktivistou v sociálních a lékařských kauzách a mecenášem mnohých nevýdělečných aktivit, což mu v konečném efektu přineslo i několik čestných doktorátů a čestných občanství.

Salma Hayek (Lola) je hojně obsazovaná herečka jak u filmu, tak v televizi. Narodila se v Mexiku a před svým přemístěním do Hollywoodu byla stálicí tamních televizních kanálů. V posledních letech rozšířila svůj záběr i do sfér produkce a režie. Za roli v životopisném snímku Frida získala Zlatý Globus, televizní cenu BAFTA, cenu SAG (Screen Autor Guild) a v neposlední řadě i nominaci na Oscara. V poslední větší roli, ve které jsme ji mohli vidět, byla drsná mexická revolucionářka v Rodriguezově opusu Tenkrát v Mexiku, kde si zahrála po boku Antonia Banderase a Johnny Deppa.

Woody Harrelson (Stan) je jedním z mála herců, kterému se zdařil přechod z televizní obrazovky na plátna kin. Pozornost milionů diváků si získal již účinkováním v dlouhé televizní sérii z produkce stanice NBC Cheers. V roce 1988 získal za roli barmana Woody Boyda cenu Emmy a během svého osmiletého účinkování v sérii byl nominován ještě čtyřikrát. Na televizi však nikdy nezanevřel, a proto se nedávno mihl v maličké roli v sérii Will and Grace. Svůj debut na stříbrném plátně si odbyl rolí středoškolského fotbalového hráče ve filmu Wildcats, kde se poprvé setkal s dalším nadějným talentem, Wesley Snipesem, se kterým se ještě setkal na Sheltonově komedii z prostředí basketbalu Bílí muži neumějí skákat a akčním thrilleru Vlak plný peněz.

Don Cheadle (Mooré), rodák z missourského Kansas City vystudoval bakalářský stupeň na California Institute of the Arts. Po měsících neúspěšných konkurzů zakotvil v ceněné televizní sérii Fame. Již za svůj debut ve filmu Ďábel v modrém získal cenu za nejlepší výkon ve vedlejší roli od profesní organizace Los Angeles Film Critics. Hvězdou se však stal až po rolích v ceněných a komerčně úspěšných filmech Stevena Soderbergha Traffic: Nadvláda gangů, Dannyho parťáci a Zakázané ovoce.

 

Láká vás tento film? Máte chuť si zasoutěžit? Pak klikněte SEM a možná právě vy vyhrajete film Když se setmí.

 

Držíme vám palce a přejeme hezkou zábavu!

 

Reklama