Tento poněkud bulvární titulek jsme vymysleli, abychom vás upozornili na chystanou premiéru filmu Tomáše Magnuska Školní výlet, který bude do našich kin uveden 23. února 2012. K vidění budou ovšem i jiné pikantnosti :)

Ještě před premiérou proběhla v pražském Hotelu Majestic Magnusfilm párty, která byla věnována právě prezentaci tohoto filmu.
Byli jsme tam a zde je malá reportáž.

Jako první dorazila zpěvačka Míša Nosková, která celou akci moderovala a která také společně s Kateřinou Brožovou a Honzou Bendigem nazpívala úvodní píseň k tomuto filmu.

upoutávka k filmu

Načas přišla i herečka Miriam Kantorková, která celou dobu laškovala s malou Terezkou, dcerou zpěvačky Magdy Malé.

magda

zpěvačka Magda Malá s dcerkou

O malinko později přišla i hlavní představitelka filmu, herečka Libuše Švormová, která  se svěřila, že by se opravdu ráda vypravila do lázní a odpočinula si. A také by prý neškodila nějaká ta vířivka. Jako ve filmu.

slibuskou

herečku Libuší Švormovou jsem požádala o společnou fotografii

Kateřina Brožová párty málem nestihla, přijela rovnou ze zkoušky. Nakonec to dobře dopadlo, byla moc milá a na všechny se usmívala. Nejvíce asi na pořadatele Davida Novotného, který si ve filmu zahrál také.

katerina

Kateřina Brožová je nejen krásná, ale také moc milá

snovotnym

nejvíce se usmívala na Davida Novotného (mimo jiné také pořadatele soutěže Muž roku)

Školní výlet je už čtvrtým celovečerním filmem scénáristy a producenta Tomáše Magnuska, který nám ho představil těmito slovy: „Pointou tohoto filmu je ukázat, že i senioři mají pořád co říct. Ať už lidsky, anebo v tomto případě i herecky. Je krásné pozorovat vedle sebe život dvou zcela odlišných generací, jejich radosti a starosti, ale také jejich lásky. Myslím, že ten film má krásné obsazení a já bych si přál, aby zaujal, aby si ho lidi našli, protože žijeme době, kdy lidi chodí do kina čím dál méně.“

tomas

Míša Nosková, David Novotný a Tomáš Magnusek

Kromě zmíněné Libuše Švormové se ve filmu objeví řada dalších známých hereckých osobností: Stanislav Zindulka, Jan Přeučil, Miriam Kantorková, Nina Jiránková,  Ladislav Trojan, Stanislav Fišer, Lubomír Lipský, Jiřina Jirásková a další. Premiéry se už bohužel nedočkali herec Bořivoj Navrátil a Pavel Vondruška.

spolecnefoto

společná fotografie

bendigA jelikož jde o film, jehož dějovou linkou je prolínání staré generace s tou mladší, svou roli tu má i mladá herečka Sandra Nováková, objeví ze zde také Agáta Hanychová anebo Jan Bendig, který si zahrál jednu z hlavních rolí, mladého zlodějíčka.

„Já jsem ale ve skutečnosti hodný a slušně vychovaný,“ obhajoval se Jan Bendig. A Tomáš Magnusek to jednoznačně potvrdil.

Jste srdečně zváni do kin na komedii Školní výlet
23. února 2012.

plakat

 

Na podzim se chystá do kin také film Bastardi 3, ale o tom zase příště.
foto poskytl: Magnusfilm, David Novotný a Vl.Stuška

Čtěte také rozhovory Alexandry Stuškové s:

Reklama