Datum narození o mužích prozradí mnohem více než jen to, kolik jim je let. Podle znamení zvěrokruhu můžete odhadnout, jací budou milenci.

Beran

horoskopK sexu se nenechá nikdy dlouho přemlouvat. Vrhá se do něj stejně bezhlavě jako pomyslně hlavou proti zdi. I když působí na první pohled jako romantik a má rád dlouhé předehry, při sexu od něj něžnosti nečekejte. Rád si hraje s nadvládou a je mu jedno, jestli ji má v rukách zrovna on, nebo jeho partnerka. Nezříká se drsnějších praktit a někdy může mít sklony i k sadomasochistickým hrátkám. Tak se občas nebojte přitvrdit a něžnosti vyměnit za pevnější objetí a drsnější slovník.

Erotogenní zóna: U berana je jí v podstatě celé tělo, obzvláště pak hlava. Zaměřte se na jeho citlivé uši, rty i tvář a nezapomeňte mu rukou prohrábnout vlasy.


Býk

horoskopJe rozený požitkář, který si rád vychutnává život a s ním i sex. S velkou pravděpodobností bude mít doma velkou postel. Je v ní mistrem nekonečných předeher. Použije při nich kromě svých rukou a jazyka i celou řadu rekvizit, protože dokáže být velmi vynalézavý. Bude to právě on, s kým můžete zažít hrátky s pochoutkami servírovanými přímo z vašeho těla. Dobré jídlo a pití ho dokáže i skvěle naladit. Rád rozmazluje a je rozmazlován. Co se ale samotného sexu týče, velkou kreativitu nečekejte. Nicméně jeho výdrž vás nadchne.

Erotogenní zóna: Zbožňuje laskání na krku a ramenou. Jejich masáž je pro něho signálem, že bude následovat i něco víc.


Blíženci

horoskopMá zcela jasnou představu o tom, jak by měl sex vypadat, a hledá tu pravou. Proto partnerky někdy střídá více, než by se vám mohlo líbit. Když ji ale najde, dokáže se usadit. Ovšem nečekejte, že by přestal flirtovat. Blíženec od vás bude očekávat otevřenost a ocení, pokud občas převezmete iniciativu. Pokud jste svobodomyslná a nečekáte neustálou pozornost, je to partner pro vás. V sexu dokáže brát, ale také dávat. Umí odhadnout, po čem zrovna toužíte, a přání splnit. Řídí se okamžitými chutěmi, takže nezůstává dlouho v jedné pozici.

Erotogenní zóna: Jednoznačně paže a ruce, s nimiž také dokáže mistrně pracovat. Zkuste mu vtisknout polibek do dlaně a pak vezměte do úst jeho prst. Neodolá…


Rak

horoskopJe to romantik, který ne vždy dokáže dát najevo své city a nerad o nich hovoří. Chcete raka? Nebojte se udělat první krok, ocení to. Jakmile se k němu jednou probojujete, naleznete v něm věrného partnera, který nemá potřebu hledat štěstí jinde. Příliš u něj neuspějete s experimenty, ale v posteli dokáže být hravý a něžný. Rád se ujímá pasivní role, takže mu plně vyhovuje pozice, kdy je pod partnerkou, odkud má rovněž skvělý výhled.

Erotogenní zóna: Oblast prsou a hrudníku je jasným favoritem, kam směrovat pozornost. Líbit se mu bude také masáž zad.


Lev

horoskopJakožto král všech zvířat hledá i on k sobě královnu. Požitkářku, která se nebojí dát najevo, že se jí něco líbí. A bez okolků si to vzít. Je rád středem pozornosti. Vybírá si ženy, které o něho pečují a obdivují ho. Bývá panovačný a chce právě to, co si zamane. Preferuje polohu, při níž budete na všech čtyřech, ideálně v netradičním prostředí. Není ale sobecký. Uspokojení ze sexu mu přinese jen orgasmus jeho partnerky. Že je to hlavně ze zištných důvodů, protože se těší z vlastní šikovnosti? Komu by to vadilo!

Erotogenní zóna: Ego. Potřebuje slyšet, jak je skvělý a jedinečný. Po sexu má také rád hlazení po hřívě.


Panna

horoskopV panně naleznete rozvážného a praktického muže, který se nikam nežene. Rozum preferuje i ve vztazích, takže od něho nečekejte rychlá vzplanutí. Právě tahle charakteristika stojí i za jeho nepřelétavostí. Věrnost zachovává i osvědčeným věcem, takže si zrovna nepotrpí na inovace. Nemějte na něj proto přehnané nároky, co se originality týče. Bude se vás ale vždy snažit dokonale uspokojit ve všech směrech. Dokáže se přizpůsobit vašim požadavků a nemá problém ani s tím nechat se vést.

Erotogenní zóna: Jednoznačně jeho břicho. Pozvolna se na něj přesuňte z hrudi, jemně jej hlaďte a líbejte.


Váhy

horoskopTěmto mužům vládne planeta lásky Venuše. I když zpočátku dělají čest svému znamení a trochu váhají, naleznete v nich skvělé milence. Bývají věrnými partnery oddanými své lásce, ale to samé očekávají od ní. Na oplátku jí snesou modré z nebe. Jsou velmi citliví a umí rozpoznat, po čem žena v jejich náručí zrovna touží. Zároveň očekávají, že partnerka bez ostychu projeví svá přání. Není problém je pak doslova vybičovat k obrovské energičnosti a cílevědomosti, aby dosáhli nejlepšího výsledku. Zbožňují vzájemné orální hrátky, v nichž bývají nepřekonatelní.

Erotogenní zóna: Nejcitlivější bývají v dolní části zad a na hýždích, které zbožňují i na své partnerce. Kromě masáže těchto míst zapojte do hry i své drápky.


Štír

horoskopNe nadarmo je nazýván sexuálním přeborníkem.Je tajuplný a vášnivý zároveň, překypuje nápady a city. Rád je tím, kdo má situaci pod kontrolou, ale netouží po zakřiknuté holčičce. Líbí se mu vzrušení partnerky, nesnáší předstírání. Ocení také, pokud bude mluvit sprostě a při sexu se nebude stydět dívat se mu do očí. Oslní vás svými polibky, které jsou zkrátka nekonečné a vášnivé. Svůj jazyk tedy rozhodně nepoužívá jen k mluvení. Pokud už se jednou rozjede, není rád omezován partnerčiným váháním. Pak dokáže být velmi drsný.

Erotogenní zóna: Tady jděte rovnou na věc a rozepněte mu zip u kalhot. Kdekoli!


Střelec

horoskopMáte před sebou muže, který je hravý jako dítě, ale věčný rebel zároveň. Dokáže okouzlit společnost, obzvláště skládá-li se z žen. Nikdy s ním není nuda, ale to samé bude očekávat od vás. Jakmile mu začne připadat váš vztah fádní, zaměří své šípy jiným směrem. Věrnost totiž není jeho nejsilnější stránkou, i když od partnerky ji vyžaduje někdy i nepříčetnými scénami. Zbožňuje extrémní zážitky, takže se připravte na milování na hodně netradičních místech. Rád partnerku vzrušuje, ale i ona musí být aktivní. Vzhledem ke svým bohatým zkušenostem rychle objeví vaše erotogenní zóny. Milování s ním bývá většinou rychlé, ale opakování není vyloučeno!

Erotogenní zóna: Ústa, také proto je mistrem v líbání. Dostanete ho také jemným kousáním a polibky na vnitřní straně stehen.


Kozoroh

horoskopNení to rozený svůdce, a proto bývá dost často pasivní. Nečekejte od něj ani to, že vám naservíruje své city na stříbrném podnose. Má rád inteligentní partnerky, s nimiž nemůže snadno manipulovat. Bývá velmi praktický, a tak také vnímá sex. Není zaměřen na předehry a divadélka, jde rovnou na věc. Vždyť o to tady přece jde, ne? Snadno jej přemluvíte k milování ve stoje, ideálně ve sprše. Dokáže být velice vytrvalý. Kozorohovi také nedělá problémy nechat se partnerkou ovlivnit, a tak v sobě často objeví ukrytou vášeň. V trvalém vztahu si jej můžete částečně „převychovat“ k obrazu svému.

Erotogenní zóna: Zaměřte se na nohy, hlavně na kolena, ale nezapomeňte ani na oblast šíje. A taková celotělová masáž...


Vodnář

horoskopObčas mají tendenci unikat do virtuálního světa, takže to s nimi není vždy snadné. Důležité je naladit se na stejnou vlnu. Vodnáři jde skutečně také o to, aby poznal vaše nitro. Ale když už se s ním dostanete do postele, zažijete nepoznanou rozkoš. Baví ho experimentovat a zkoušet různé polohy. Vsaďte se, že Kámasútru má dokonale prostudovanou. Je velmi zvídavý a experimentuje. Nemá oblíbenou polohu, protože by ho po chvíli začala nudit. Je výborným milencem, má velkou představivost a dobře dokáže vycítit potřeby partnerky.

Erotogenní zóna: Hlazení a líbání lýtek a podkoleních jamek skvěle doplní váš hlas, kterým můžete jeho erotickou představivost roztočit na plné obrátky.


Ryby

horoskopToužíte po nevyzpytatelném a tajemném milenci? Jste na správné adrese! Muž v Rybách určitě nesáhne k násilnostem, ale počíná si cílevědomě. A koneckonců ví, jak v ženě probudit žádost. Její erogenní zóny najde rychle. Když jeho rozkoš dospěje k vrcholu, bývá vášnivý a živočišný. Obdivuje zralé, zkušené ženy a je mu jedno, zda má partnerka bezvadnou postavu. On hledá v každé ženě hlavně jemnost a ženskost. Má sklon k tajným schůzkám nebo k románkům s provdanými ženami. Při milostné hře většinou hraje aktivní roli, ale přitom často sní o dominantní partnerce.

Erotogenní zóna: Vzrušíte ho masáží a laskáním chodidel, věnujte se také jeho bradavkám.

Reklama