Chcete vědět, jaký je váš šéf? Zapojte se do testu! Na internetu první velký srovnávací test tuzemských šéfů. Na stránkách www.testsefa.cz bude až do do 21. února 2010 umístěno celkem deset anketních otázek. U každé z nich si budou moci respondenti vybrat nejvhodnější odpověď, která nejlépe vystihuje chování jejich šéfů. Po vyplnění testu se každý respondent dozví, do jaké kategorie spadá jeho nadřízený.

„Celkem jsme vytvořili pět základních typologií šéfů. Cílem není zjišťovat jejich profesní kvality, ale zejména chování na pracovišti a vztah k podřízeným,“ uvedla Daniela Pedret, marketingová manažerka společnosti Accor Services. Koncem měsíce února bude internetová anketa vyhodnocena a Češi se poté dozvědí, jaké mají šéfy. „Budeme zjišťovat, jak se liší typy vedoucích pracovníků region od regionu. A mimo jiné se dozvíme, jestli je lepší mít za šéfa ženu či muže,“ dodala Pedret.

Anketa má populární charakter, jednotlivé typologie šéfů pořádající společnost konzultovala s odborníky na management, personalistiku a řízení firem. Součástí dotazníku je celkem 10 otázek a jeho vyplnění netrvá déle než 5 minut. Jdete do toho ?

 

Reklama