Možná si říkáte, že vráskám, které se na tváři objevují, se nemůžete nijak bránit. Je to přece přirozený projev stárnutí. Mýlíte se. I s vráskami se dá bojovat. Hladká a vypnutá pleť vyžaduje dostatečnou zásobu kožních vláken. Kolagenová a elastinová vlákna tvoří 80 % dermis. Zajišťují mechanické vlastnosti kůže: elasticitu, odolnost, pevnost. Čím více vláken, tím větší vnitřní tlak na podkožní síť.

U zrodu kožních vláken jsou aktivní buňky fibroblasty. Fibroblasty jsou základní buňky dermis. Mají významnou funkci syntézy, a díky tomu tvoří řadu elementů struktury dermis. Zajišťují také obnovu kolagenových a elastinových vláken. S přibývajícím věkem se tvoří vrásky, pleť ztrácí svoji pevnost. Důvodem tohoto jevu je s časem se zmenšující zásoba vláken, úbytek fibroblastů a snižování jejich aktivity. Dnes již víme, jak fibroblasty rozmnožit a posílit.

 

Jak proti vráskám bojovat?

Pro účinnější boj proti vráskám a ztrátě pevnosti pleti je třeba působit hlouběji v pleti. VICHY představuje převratnou novinku v boji proti vráskám – biologický lifting* LIFTACTIV CxP pro hloubkové vyhlazení pleti. Složení toho výrobku je patentováno. Poprvé působí Peptide2 + Vitamin C na hloubkové posílení mechanismů kůže. Nabízí postupné uvolňování, díky němuž se aktivní látky uvolňují průběžně a tím znásobují počet buněk, které tvoří nová vlákna. Pleť se působením péče Liftactiv CxP obnovuje a vrásky se viditelně vyhlazují.

*Stimuluje buněčnou obnovu.

 

Peptide2

Základ všech kožních tkání tvoří drobné proteiny zvané peptidy. Stejně jako jsou důležité cihly při stavbě domu, jsou peptidy nezbytné při tvorbě každé části kůže. Peptide2 prokázal svou účinnost na vrásky a pevnost pleti – hraje klíčovou úlohu nejen při produkci nových vláken, ale také při posílení a množení fibroblastů.

 

Vitamin C

Vitamin C účinně stimuluje životní funkce kůže. Dodává nezbytnou energii k syntéze základních látek tkáně. Jeho účinek proti vráskám a ztrátě pevnosti pleti je nepopiratelný. Vyhlazuje pleť a podporuje obnovu buněk hloubkově i na povrchu.

 

Účinnost dokázána i pod dohledem lékařů

Již po čtyřech hodinách je pleť vypnutější o 27,5 %**. Po jednom měsíci používání vrásky mizí, pleť se vypíná a získává pevnost. Po dvou měsících pravidelného používání uvedlo 84 % žen***, že má pleť vypnutou, jakoby po liftingu a 82 %*** žen má pleť pevnější. Ještě dva týdny po ukončení aplikace účinek proti vráskám a ztrátě pevnosti přetrvává. A tím dochází k dlouhodobému zlepšení stavu pleti.

**Instrumentální test na 40 ženách

*** Sebehodnocení 50 žen

 

Laboratoře Vichy provedly poprvé test, který umožnil změřit vývoj sítě vláken v čase u 54 žen. Při porovnání zásoby vláken u žen ve věku kolem 23 let oproti ženám kolem 60 vyšlo najevo, že Liftactiv CxP podporuje omlazení zásoby vláken u starších žen.

 

Senzorický efekt

Laboratoře Vichy vyvinuly textury, které navozují příjemné, senzorické pocity, a navíc obsahují unikátní aktivní látky přizpůsobené různým typům pleti. Textura pro pleť normální až smíšenou je obohacena o diakalyte a silice pro docílení specifického jemného, sametového a matujícího efektu. Zajišťuje příjemnou aplikaci a pocit svěžesti.

 

Textura pro pleť suchou a velmi suchou je obohacena zvýšeným obsahem olejových složek, aby zajistila výživu a kosmetický komfort pleti. Nemastná, nelepivá textura se snadno vstřebává a umožňuje tak rychlou aplikaci make-upu.


Od svého vzniku v roce 1996 je Liftactiv péčí zaměřenou proti vráskám a na zpevnění pleti. Je určen pro ženy, které hledají účinnou a zároveň hypoalergenní péči. 12 uplynulých let bylo provázeno významnými technologickými inovacemi, které vytvořily z řady Liftactiv nejprodávanější péči proti stárnutí pleti v lékárnách.

 

Podívejte se na video

 

 

Noční péče s Liftactiv CxP

Během noci pleť odpočívá a zároveň se regeneruje. Klasický detoxikační účinek je doplněn o Peptide2 + Vitamin C s postupným uvolňováním ve spojení s keratolytickou aktivní látkou pro docílení zvýšeného množení buněk během noci. Speciálně vytvořená textura, která dodává kosmetický komfort unavené a vysušené pleti, na kterou během dne působí velké množství agresivních vlivů. Textura je obohacena o částice vytvářející ochranný film a napomáhá obnovovat pružnost pleti.

 

A kolik tento zázrak v boji proti vráskám stojí?

Liftactiv CxP Normální až smíšená pleť (50 ml) 780 Kč

Liftactiv CxP Suchá až velmi suchá pleť (50 ml)780 Kč

Liftactiv CxP noční (50 ml) 820 Kč

 

Milé ženy-in, chcete také zkusit bojovat proti neúprosnému času a snažit se zmírnit vrásky na vaší pleti? Soutěžte s námi a 10 z vás vyhraje Liftactiv CxP v soutěži ZDE. 

Reklama