Téma hubnutí a nechtěné kilogramy řešíme celý rok. Protože ať je sezóna novoročních předsevzetí, hubnutí do plavek před dovolenou nebo nechtěná kila v létě či na podzim, stejně vždy řešíme jedno, a to je naše postava a nechtěná kila. Pokud si myslíte, že by nebylo špatné zhubnout nechtěné kilogramy, zapojte se s námi do úspěšného projektu. My vám s tím rádi pomůžeme.
5e132f024a4beobrazek.png
Zapojte se do našeho projektu s českou nízkosacharidovou dietou KetoMix. Máte nadváhu, nelíbí se vám vaše postava a plánujete se se svými nechtěnými kily něco udělat a efektivně je shodit?

Partnerem našeho projektu je KetoMix, kvalitní proteinové jídlo, které pomáhá klientům rychle a snadno s úpravou jejich váhy.

Pět vybraných čtenářek, které teď hledáme, získají produkty KetoMix
na 2 měsíce.

Během této doby určitě zhubnete tak, že ze sebe budete mít radost.

A my budeme rádi u toho.

Podmínkou účasti je spolupráce s redakcí na článcích o průběhu hubnutí. Nejprve vás představíme ostatním čtenářkám, vyfotíme vás a následně se budete s ostatními dělit o své úspěchy a pocity. Věříme, že budete z projektu nadšení a že vám přinese mnoho pozitivních emocí. Dívat se a cítit, jak se nechtěná kila ztrácejí, to je ta nejlepší motivace k tomu vydržet. Nic se neděje bez práce, to je jasné. Nejvíc bude samozřejmě záležet na vaší vůli. Změna jídelníčku bude pro vás možná na začátku radikální. Ale uvidíte, jakmile se hubnoucí proces rozjede, budete překvapená, jak vás tato změna bude bavit. Nebudete muset počítat kalorie, cvičit, nebudete mít hlad a na široké nabídce jídel si určitě pochutnáte.

S námi to zvládnete, ostatní čtenářky vám budou držet palce a budou obdivovat vaše úspěchy.

Nechcete svá kila, která se vám nelíbí, a chcete být lehčí? Přihlaste se do naší akce!

Jak se do této akce zapojit, abychom vás vybrali?

  • Musí vám být více jak 18 let a být z ČR.
  • Nezapomeňte, že dieta není pro každého, zde najdete, zda se to náhodou netýká i vás.
  • Musíte být na stránkách www.zena-in.cz zaregistrovaná.
  • Pod svým přihlášením nám vyplňte krátkou anketu a napište nám, proč bychom měli vybrat zrovna vás – krátký stručný příběh, kolik je vám let, kolik měříte, kolik vážíte, zda jste již nějakou dietu držela a kolik chcete zhubnout.
  • Všechny vaše příspěvky si pročteme a do 31. 1. 2020 vybereme adeptky, které následně absolvují rozhovor s výživovou poradkyní KetoMix.

Zhubněte kila, která nechcete

Jak to bude probíhat? V rámci rubriky Zdraví připravíme speciální záložku, kde budeme pravidelně uveřejňovat, jak se našim vybraným čtenářkám daří, kolik již zhubly, co všechno prožívají a jaké úspěchy nebo trable aktuálně řeší. Také to, co na jejich změnu říká jejich okolí. Jak byly úspěšné čtenářky v minulém projektu se dozvíte v našem speciálu ZDE.

Jak se zapojit do projektu?

Vyplňte tuto krátkou anketu – nezapomeňte, že musíte být na našich stránkách zaregistrovaná a přihlášená, aby se vám anketa zobrazila, děkujeme!

Případně se zaregistrujte zde.

Anketa probíhá ZDE (klikněte).

POZOR!

Na tento email zašlete zároveň svou fotografii - soutez@zena-in.cz – do předmětu napište svůj nick, přezdívku, pod kterou jste zaregistrovaná na www.zena-in.cz a své celé jméno.

Musí tam být obě informace, abychom vás pak bez problémů mohli vyhedat a kontaktovat a přiřadit vaší fotografii k vaší osobě.

Podívejte se, zda je pro vás dieta vhodná.

Do projektu se můžete hlásit do 25. 1. do 23:59.

ketomix.png

Pět úspěšných účastnic minulého projektu

Čtěte naše články:

Další články:

Reklama