alex

K aktuálnímu doprodeji posledních volných míst v nejoblíbenějších destinacích a letoviscích vám CK Alex www.ckalex.cz do koktejlu očekávaných letních zážitků přidala jedinečnou sladkou tečku. Zakupte si svůj zájezd s Alexem nejpozději 30 dní před odletem a získejte ve vybraných ubytovacích kapacitách:

7 % ze základní katalogové ceny bez poplatků nebo 1. dítě nebo junior až do 21 let za zvýhodněnou cenu letenky 2.990 Kč + poplatky!

Seznam hotelů a studií zařazených do této slevy naleznete ZDE.

Pokud jste členem VIP klubu Alex, pak jsou pro vás podmínky ještě výhodnější: Získejte slevu 10 % ze základní katalogové ceny bez poplatků nebo 1. dítě nebo junior až do 21 let za zvýhodněnou cenu letenky 1.990,- Kč + poplatky.
Seznam hotelů a studií zařazených do této slevy naleznete ZDE.

Jedete na dovolenou sama s dítětem?

Nechce se vám za dítě platit jako za druhou dospělou osobu? Využijte slevu od Alexu! Pro maminky, které cestují samy s dětmi mají v cestovní kanceláři Alex přichystanou speciální nabídku! Zvláštní slevu MÁMA A DÍTĚ mohou u vybraných ubytovacích kapacit čerpat maminky cestující samy, jen se svým dítětem. Maminka zaplatí pouze cenu za jednolůžkový pokoj a její 1. dítě pak získá výraznou slevu dle dětské slevy za včasnou rezervaci výše. Seznam hotelů a studií zařazených do této slevy naleznete ZDE.

Super sleva pro osoby nad padesát let!

Ke slevě za včasnou rezervaci čerpejte navíc seniorskou slevu ve výši 2 % za každou osobu ve věku nad 50 let. Platí na zájezdy realizované v termínech květen - červen 2011 a září - říjen 2011. Seznam hotelů a studií se seniorskou slevou naleznete ZDE.

Jaké jsou celoročně dostupné slevy?

Jsou kombinovatelné se slevami za včasnou rezervaci 1.000 Kč pro novomanžele - jednorázová sleva na rezervaci. Dárek od ALEXU pro všechny páry, které pocestují na zájezd do 30 dnů po svatbě 1.000 Kč na objednávku pro účastníky projektu Adopce na dálku Arcidiecézní charity Praha.

Pozor: Slevy platí u jednotlivých ubyt. kapacit jen do jejich vyprodání. Přejeme vám krásnou dovolenou, kterou nyní můžete mít ještě levnější! Všechny informace najdete na www.ckalex.cz

 

Reklama