Péče proti stárnutí - vrásky, ztráta pevnosti pleti

Řada Liftactiv Derm Source od Vichy je ideální pro ženy, které hledají péči proti vráskám a zároveň pro zpevnění pleti. Tyto problémy se vyskytují zejména u žen ve věku od 40 do 50 let.

Na základě 10 let výzkumů laboratoře Vichy dospěly k převratnému objevu ve vědě: identifikovaly klíčovou roli Derm Source, vrstvy kůže, která se nachází ve svrchní části dermis. Derm Source ovládá regeneraci kůže. Aktivní látka Rhamnosa reaktivuje Derm Source a tím působí na zpevnění pleti. Má dlouhotrvající liftingový efekt.

Řada Liftactiv Derm Source obsahuje aktivní látku Rhamnosu v koncentraci 5%. Pleť vypadá po aplikaci kompletně proměněná: vypnutá, sametově hladká, září mládím.

Tato revoluce v péči proti stárnutí byla uvedena na český a slovenský trh v březnu roku 2011. Obsahuje denní a noční péči, sérum a novinku letošního ledna - péči na oči.

100% Účinnost: 10let výzkumu - 7 patentů - 7 klinických studií - 2 studie in vivo
100% Tolerance: Testováno na citlivé pleti. Hypoalergenní. Bez parabenů.
100% Požitek: Pleť je dokonale vyhlazená a zpevněná.

lifactiv

Liftactiv Derm Source denní péče

INTEGRÁLNÍ ZPEVŇUJÍCÍ PÉČE PROTI VRÁSKÁM
S DLOUHOTRVAJÍCÍM LIFTINGOVÝM EFEKTEM, 50ml
5% Rhamnosy
normální až smíšená pleť/suchá až velmi suchá pleť

lifactivÚčinnost proti vráskám a ztrátě pevnosti pleti s dlouhotrvajícím liftingovým efektem díky obsažené aktivní látce Rhamnose v koncentraci 5%. Pleť je přeměněná po pouhých 4 dnech. Již po 1 měsíci aplikace vypadá pleť kompletně proměněná: je vypnutá, sametově hladká, září mládím.

Aplikace: Aplikujte každý den na celý obličej.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 845Kč / 29,05€

Liftactiv Derm Source noční péče

NOČNÍ INTEGRÁLNÍ ZPEVŇUJÍCÍ PÉČE PROTI VRÁSKÁM S DLOUHOTRVAJÍCÍM LIFTINGOVÝM EFEKTEM, 50ml
5% Rhamnosy

lifactivPokroková zpevňující péče proti vráskám a ztrátě pevnosti s posíleným regeneračním účinkem. Noční péče obsahuje aktivní látku Rhamnosu v koncentraci 5% působící proti stárnutí. Již po 1 měsíci aplikace vypadá pleť kompletně proměněná: je vypnutá, sametově hladká, září mládím.

Aplikace: Aplikujte každý večer na celý obličej.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 880Kč / 31,10€

Liftactiv Sérum 10

LIFTACTIV SÉRUM 10 S TECHNOLOGIÍ DERM SOURCE, 30ml
10% Rhamnosylifactiv

Revoluce v boji proti stárnutí - sérum navracející mládí. Tak koncentrované, že již od 1. kapky vypadá pleť jako nová: hladká, jemná a rozjasněná. Tak mocné, že vyhlazuje s rekordní účinností 4 hlavní typy vrásek.* Tak ohleduplné, že je tolerantní ke všem typům pleti včetně pleti citlivé.

Aplikace: Použijte samostatně nebo v kombinaci s obvyklou péčí pod denní péči.
*Klinické zhodnocení vrásek - 40 subjektů - 1 měsíc - vrásky na čele, kontury očí, nasolabiální vrásky, vrásky pod očima.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 910Kč / 37,35€

Liftactiv Derm Source oční péče

lifactivINTEGRÁLNÍ ZPEVŇUJÍCÍ PÉČE PROTI VRÁSKÁM V OČNÍM OKOLÍ, 15ml
5% Rhamnosy

Novinka z řady Liftactiv Derm Source péče na oči působí proti 4 hlavním projevům stárnutí v očním okolí: redukuje vrásky v očním okolí, kruhy pod očima, působí proti váčkům a povadlým očním víčkům. Obsahuje aktivní látku Rhamnosu působící proti stárnutí, Escin a Kofein podporují mikrocirkulaci a tím bojují proti otokům. Je ultra účinná a tolerantní i pro citlivou pleť.

Aplikace: Aplikujte každý den na pleť v očním okolí.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 655Kč / 27,60€

lifactiv

Reklama