Máte doma malé dítě a často řešíte měření teploty? Ať už tělesnou teplotu miminka nebo batolete či teplotu vody ve vaničce, teplotu mléka nebo pokrmu? Pak máme pro vás připravenou zajímavou akci spojenou s testováním bezkontaktního teploměru, pomocníka, který vám ulehčí práci v péči o dítě. Moderní bezkontaktní teploměr, který budete moci testovat vám umožní změřit si teplotu, aniž se teploměr dotkne těla nebo ostatních věcí, které potřebujete změřit.

Jak teploměr Metric 308 SMART od švýcarské společnosti Cemio Switzerland funguje  www.cemiosmart.cz?

 Metric 308 SMART

Základem je infračervená technologie. Při měření bezkontaktním infračerveným teploměrem je využívána skutečnost, že lidské tělo, které je zahřáté, vyzařuje energii. Množství vyzařované energie roste se vzrůstající teplotou těla. Bezkontaktní teploměr měří pomocí infračerveného paprsku právě množství vyzařované energie. Ty nejlepší přístroje na trhu dokáží navíc měřit i teplotu okolních objektů. Jak tuto funkci využít? Můžete měřit teplotu mléka v lahvičce, vody ve vaničce a vlastně všeho co vás napadne. Teploměr tak získává úplně nový rozměr a stává se plnohodnotným pomocníkem v domácnosti během nemoci, ale i mimo ni.

Hlavní výhody

Je bezkontaktní -  teploměr pouze vezmete do ruky, přiložíte na vzdálenost kolem 5 – 8 cm a stisknete. Toto ocení především maminky menších dětí, u kterých se měření teploty často mění v pěkný „boj“. Je to snadné především u velmi malých dětí, které tak maminka kvůli měření nemusí vůbec probouzet. Velké podsvícené LCD displeje navíc zajistí snadnou čitelnost naměřené hodnoty i během nerušeného nočního spánku dítěte. Nejlepší bezkontaktní teploměry dokáží změřit teplotu vašeho dítěte už během 1 sekundy. Další výhodou je bezesporu paměť zařízení. Můžete tak zpětně sledovat, jak se teplota vašeho dítěte vyvíjela. Více na  www.cemiosmart.cz.

Univerzální využití

Teploměr Metric 308 SMART, zástupce těch nejmodernějších bezkontaktních teploměrů dokáže měřit teplotu okolních objektů. K čemu se vám to bude hodit?  Můžete měřit teplotu mléka v lahvičce, vody ve vaničce a vlastně všeho co vás napadne. Teploměr tak získává úplně nový rozměr a stává se plnohodnotným pomocníkem v domácnosti během nemoci, ale i mimo ni. Více na  www.cemiosmart.cz.

Chcete se do testování zapojit? Máte doma malé dítě a bezkontaktní teploměr Metric 308 SMART byste ve své domácnosti ocenila a uplatnila? Vyplňte nám dotazník, který najdete na této stránce a těšte se, že vybereme zrovna vás pro testování.

 Metric 308 SMART

Jak bude testování probíhat?

Hledáme 20 maminek, které budou moci postupně teploměry Metric 308 SMART testovat. Pro testování máme k dispozici 5 teploměrů Metric 308 SMART, které si maminky po domluvě s redakcí postupně vypůjčí na předem určenou dobu. Následně poprosíme každou z maminek o recenzi, kterou nám napíší emailem, případně i o fotku teploměru z domácího prostředí.

 
V závěru testování vybereme formou tomboly 5 maminek, které tento teploměr získá. Ostatní maminky dostanou jako odměnu balíček s produkty Cemio Včelka a Cemio Alpské pastilky.

Dotazník najdete na této stránce.

Pokud si vybíráte správný teploměr, doporučujeme shlédnout velké testování teploměrů v pořadu Černé ovce. Případně všechny výše uvedené parametry splňuje například bezkontaktní teploměr Metric 308 SMART od švýcarské společnosti Cemio Switzerland. Více informací o tomto teploměru získáte na www.cemiosmart.cz.