Také vás zajímají nové kosmetické trendy? Jdete s dobou? Chcete vědět, jaké novinky vás letos v kosmetice čekají? Pak neváhejte a zapojte se do ankety na Žena-in.cz?

75 z vás si bude moci postupně vyzkoušet naprosté kosmetické NOVINKY společnosti Astrid! Buďte jedny z prvních, které tuto šanci budou mít! A co proto musíte udělat?

kremy

Stačí vyplnit tuto anketu - klikněte ZDE  a zajímavě vyfotit váš oblíbený produkt od Astrid, který běžně používáte. Vyfoťte svůj produkt a pošlete na soutez@zena-in.cz . Jedině takto se můžete stát součástí testování produktů Astrid. Do předmětu dejte Astrid a vaši přezdívku, svůj nick, pod kterým se na našem webu přihlašujete.

Napište nám, jaký máte produkt od Astrid doma, proč ho používáte, jaké vlastnosti na něm oceňujete. Napište krátký příběh = vaši osobní zkušenost s Astridem (otázku najdete v anketě)

Testování proběhne pro tři skupiny produktů, pro každou skupinu bude testovat 25 čtenářek, které vybereme na základě tohoto dotazníku spojeného s výběrem testujících.

Znáte značku Astrid? Máte doma nějaký produkt? Jaký je váš oblíbený?

priklad

A co pro možnost testovat musíte udělat? Tři jednoduché věci:

  1. Vyplňte nám tento dotazník - klikněte ZDE
  2. Pošlete fotku s produktem Astrid - viz instrukce výše
  3. Napište krátký příběh = vaši osobní zkušenost s Astridem (otázku najdete v anketě)

Anketa je aktivní od 16.2. do 31.3.2016

Pak už se těšte, že vybereme zrovna vás.

Reklama