Léto už pomalu ťuká na dveře... Sluníčko konečně nabírá na síle a my nejen odhazujeme teplé svetry, ale pomalu se už rozhlížíme po tolik vytoužené dovolené.

Kam letos vyrazit?

 

Otázka, kterou asi vysloví každý z nás...

Žena-in.cz má pro vás však výborný tip a možná vás tak ušetří zbytečného tápání a hledání na internetu nebo v katalogu.

 

Tunisko – fantastická země, ze které si asi každý Čech přiveze ty nejkouzelnější a nejfantastičtější zážitky....

Jistě není žádným tajemstvím, že patří v posledních letech k oblíbeným cílům i v zimním období. Příznivé klimatické podmínky lákají návštěvníky k příjemným procházkám, ale především je to nejvhodnější čas k seznámení se s více než tři tisíce let starou historií. S nejvýznamnějšími památkami i s exotickou přírodou této zajímavé země se seznámíte během námi nabízeného okruhu Tuniskem nebo při různých výletech.

Většina hotelů nabízí svým hostům kryté bazény a klimatizaci, která může v případě potřeby sloužit jako topení. Klimatizace je v provozu během hlavní letní sezony a mimo toto období je zapnuta pouze v závislosti na venkovních teplotách. Dostupnost vodních sportů závisí na povětrnostních podmínkách.

 

Pokud chcete konkrétní tip, kam se podívat, jaké místo navštívit, pak vám jednoznačně můžeme doporučit kouzelné, ba až čarovné městečko Monastir.

Původně malé městečko se rozvinulo v jedno z nejkrásnějších a nejznámějších turistických středisek země. Bývalý charakter si zachovala pouze část starého města – Mediny – většina ostatních staveb byla v posledních letech rekonstruována. Je zde tradiční trh – súk, mnoho kaváren, restaurací a barů, přístav jachet a golfové hřiště.

 

Pravdou je, že dnešní Monastir je jedním z nejkrásnějších měst Tuniska. Kromě spousty památek jako pevnost Ribát z 8. století, velké mešity z 9. století nebo mauzolea Habiba.Bourguiby se zlatými kopulemi.
Je až neuvěřitelné, jak se
původně malé městečko rozvinulo v jedno z nejkrásnějších a nejznámějších turistických středisek země. Bývalý charakter si zachovala pouze část starého města – Mediny – většina ostatních staveb byla v posledních letech rekonstruována. Je zde tradiční trh – súk, mnoho kaváren, restaurací a barů, přístav jachet a golfové hřiště.

 

 

Zkrátka Monastir je jakýmsi rájem, který vám dodá tolik potřebné energie a tolik vytouženého odpočinku.
Věřte, zde strávená dovolená se pro vás i vaši rodinu stane tím skutečně jedinečným zážitkem. A pokud chcete mít jistotu, že se vaše dovolená opravdu vydaří se vším všudy, vřele doporučujeme obrátit se na Cestovní kancelář FISCHER, která je skutečným odborníkem na dovolené u moře a spolehlivým partnerem.

 

A pochopitelně máme pro vás i doporučení, těch opravdu nej hotelů, které Cestovní kancelář FISCHER nabízí. To pravé si zde určitě najde každý: Zde najdete zajímavou nabídku

 

Na týdenní dovolenou v Tunisku můžete odletět už od 5 990 Kč. Zde najdete atraktivní cenové nabídky

 

Více informací získáte 24 hodin denně na bezplatné lince péče o zákazníky tel.:  800 12 10 10, na internetových stránkách www.fischer.cz, nebo můžete psát na e-mail: info@fischer.cz

 

 

A pozor! Žena-in.cz vyráží na poznávací cestu právě do oblasti Monastir! Jaké zážitky si přivezeme? Jaké dny tam prožijeme? Na co se tam budete moci těšit?
To vše se dozvíte v článcích, které postupně vyjdou na našem magazínu po našem návratu!

 

Pozor, právě teď můžete soutěžit o hodnotné poukázky na vaši dovolenou s cestovní kanceláří Fischer. První cenou je poukázka v hodnotě 10 000 Kč.

 Soutěžit můžete ZDE