Milé čtenářky, máme pro vás připravené oblíbené testování. Nyní s námi můžete vyzkoušet kosmetický přípravek Canesten IntimGel. Tento přípravek není určen pro běžnou hygienu, ale pro speciální intimní hygienu pokožky intimních partií při vaginálních obtížích - pokud vás trápí vaginální potíže, přihlaste se do testování. Hledáme 170 čtenářek, které jej získají k testování.

can

Proč používat kosmetický přípravek Canesten IntimGel?

Pokožka vašich intimních partií je v období vaginálních potíží podrážděná, a proto vyžaduje také speciální přístup s ohledem na hygienu. Je tedy vhodné používat mycí gel, vyvinutý nejen cíleně pro intimní hygienu, ale přímo pro péči o pokožku intimních partií v období vaginálních obtíží - takovým přípravkem je právě Canesten IntimGel.Intimní hygiena, určená pro období vaginálních obtíží, respektuje zvláštní požadavky na péči opodrážděnou pokožku intimních partií a pomáhá tím k pocitu úlevy od svědění či pálení.

Více najdete na www.canesten.cz.

Chcete se zapojit do testování přípravku Canesten IntimGel?

Pokud vás vybereme, je pro nás důležité, abyste Canesten IntimGel používala v souladu s jeho určením, tedy jen po dobu, kdy budete trpět vaginálními potížemi. Následně vás poprosíme o vyplnění recenzního dotazníku - zajímá nás, jak jste byla s kosmetickým přípravkem Canesten IntimGelem spokojená a jaké byly vaše pocity při jeho testování.

Pokud se chcete zapojit do testování, vyplňte nám dotazník, který najdete na této stránce.

Celkem 170 čtenářek se zapojí do testování, pokud vybereme zrovna vás, budeme vás informovat emailem a následně vám zašleme balíček s kosmetickým přípravkem Canesten IntimGel.

L.CZ.MKT.CC.03.2017.0960