Vodafone vám teď nabízí skvělý způsob... I vy se bojíte „uvázat“ na nějaký mobilní tarif? Co když to vůbec neprovoláte a k tomu ještě zaplatíte za SMS zprávy?! Předplacená karta pro vás sice znamená mnohem větší svobodu, ale pořád si ji musíte dobíjet, nedostanete nový telefon i SMS jsou dražší...

 

I vy se bojíte „uvázat“ na nějaký mobilní tarif? Co když to vůbec neprovoláte a k tomu ještě zaplatíte za SMS zprávy?! Předplacená karta pro vás sice znamená mnohem větší svobodu, ale pořád si ji musíte dobíjet, nedostanete nový telefon i SMS jsou dražší... Nová nabídka „Nabitých tarifů“ od Vodafonu zcela odzbrojí všechny vaše obavy.

 

A v čem je to kouzlo? „Nabité tarify“ v sobě spojují výhody předplacené karty i tarifu: volnost výběru a výhodné ceny za volání a SMS. Vy sami se rozhodnete o poměru volných minut a volných SMS, které jsou taky (poprvé na českém trhu) součástí paušálu.

 

Jak to funguje? Jednoduše: čím víc minut, tím míň SMS a naopak. Zahrnutím SMS do paušálu získáváte i lepší kontrolu nad svými výdaji a paušál maximálně využijete.

 

„Nabíjet“ můžete už od 100,- Kč (bez DPH) až do 1800,- Kč (bez DPH):

  • Nabito 100 (max 18 minut, nebo 100 SMS)
  • Nabito 300 (max 66 minut, nebo 300 SMS)
  • Nabito 600 (max 150 minut, nebo 600 SMS)
  • Nabito 1000 (max 300 minut, nebo 1000 SMS)
  • Nabito 1800 (max 620 minut, nebo 1800 SMS)

Nabité tarify lze kombinovat s telefonem za zvýhodněnou cenu a to vše opět bez nutnosti uzavření písemné smlouvy. Stávající zákazníci se mohou rozhodnout, zda nadále budou využívat některé ze starších tarifů Vodafonu, nebo bezplatně přejdou na Nabité tarify. Více informací na www.vodafone.cz .

Reklama