SkyEurope Airlines vyhlašují vůbec první otevřenou soutěž na vytvoření nejlepšího designu nových uniforem. Mladí módní návrháři, studenti návrhářství a designéři z celé Evropy se mohou zúčastnit soutěže o nejlepší budoucí design uniforem, které budou oblékat palubní průvodčí SkyEurope Airlines.  

Svůj záměr přinést špičkovou módu na palubu letadel představily SkyEurope Airlines v rámci červnového Haute Couture Week 2007. „Jsme velmi rádi, že můžeme podpořit kreativitu mladých návrhářů, a zároveň udělat naše služby více trendové a atraktivní pro naše cestující. Přirozeně jsme si proto vybrali k vyhlášení soutěže Paříž - domov Haute Couture a nejprestižnějších módních domů. Když jde o módu, každý si vzpomene na Paříž, když jde o zážitky na palubě, každý si musí vzpomenou na SkyEurope,“ říká Karim Makhlouf, obchodní ředitel SkyEurope Airlines.

Designéři a módní návrháři se mohou seznámit s podmínkami a klíčovými informacemi na stránkách www.skyeurop.cz kliknutím na banner soutěže. Deset finalistů bude vybráno v polovině září, zůčastnit se může kdokoli! 

V mezinárodní porotě budou hvězdy módního světa, novináři z oboru a zástupci SkyEurope. Absolutní vítěz bude oznámen v průběhu pařížského Woman Fashion Week v říjnu.

SkyEurope s potěšením představují také oficiálního partnera soutěže, internetový portál myspace.com.

O SkyEurope Airlines
SkyEurope je první premiovou nízkonákladovou společností ve střední a východní Evropě. Nabízíme spojení na hlavní evropská letiště s vynikající dochvilností a spolehlivostí, a provozujeme jednu z nejmladších flotil v Evropě. Naše letka čítá 14 zcela nových letadel Boeing 737-700 NG. Za posledních 12 měsíců jsme přepravili přes 3 miliony cestujících. Do roku 2011 by mělo v barvách SkyEurope létat až 32 nových strojů Boeing 737-700 Next Generation.

SkyEurope jsou od 27. září 2005 obchodovány na burzách ve Vídni a Varšavě. Více informací najdete na stránkách www.skyeurope.com.