EXCELLENTNÍ ŽENA je vzdělávácí, zážitkové a společenské setkání žen v Plzni. Určené je pro všechny věkové skupiny i různé profese. Cílem konference je, aby se ženy setkávaly, vyměňovaly si zkušenosti, navzájem se inspirovaly a posilovaly své sebevědomí. 

V prostorách Měšťanské besedy v Plzni se 30. března uskuteční už 14. vzdělávací a zážitková konference EXCELLENTNÍ ŽENA. Program je i tentokrát nabitý. Dozvíte se například, jak zůstat fit až do vysokého věku, jak si udržet partnerský vztah nebo jak sladit oblečení se svojí duší.  K dispozici budou i edukační materiály, které vám pomohou při budování zdravé sebedůvěry vaší dospívající dcery. Pokud se konference nemůžete zúčastnit a tato problematika Vás zajímá, stáhněte si brožurku „Sama sebou“, která je k dispozici zdarma ZDE

5c9259a720392image.png
Foto: Excellentní žena

Mezi přednášejícími je například herečka a kulinární publicistka Kateřina Winterová, rodinný psycholog Jeroným Klimeš nebo módní návrhářka Táňa Havlíčková. Součástí programu je i snídaně a oběď, prezentace výrobků pro ženy nebo zkrášlení od kosmetičky a kadeřnice, které vám budou po celou dobu k dispozici. Celý program konference si můžete přečíst ZDE

Máme pro vás dvě vstupenky na konferenci EXCELLENTNÍ ŽENA. Abyste je mohli vyhrát, musíte splnit dvě jednoduché podmínky:

1. Napsat do komentářů pod článek odvěď na otázku: Koho z účinkujících 14. konference EXCELLENTNÍ ŽENA byste chtěla vidět?

2. Být registrován(a) na stránkách Žena-in a mít vyplněné kontaktní údaje. (Registrujte se případně zde)

Soutěž běží do pondělí 25. března do 12:00. Dva vítěze vybereme v odpoledních hodinách. 

Uložit

Reklama