Jistě mi dáte za pravdu, že nudné cvičení ve fitku se pro nás většinou stává nepříjemnou povinností. Co kdyby ale existovalo zábavné cvičení, při kterém spálíte velké množství kalorií a navíc se skvěle se svou kamarádkou pobavíte? Přesně to splňuje cvičební program Pavigym 3.0, který jsme otestovali za vás.

fff

Jelikož mám ráda zábavu a svižný pohyb, u kterého se pobavím a nebudu přemýšlet nad tím, kdy už hodina skončí, s radostí jsem uvítala možnost zkusit si nový cvičební program Pavigym 3.0, který slibuje interaktivní a hlavně zábavnou hodinu pod vedením zkušeného trenéra Radka Pajiče, který mi svatosvatě slíbil, že z hodiny odejdu nadšená. Jeho slova mi zněla jako rajská hudba, a tak jsem se plná nedočkavosti včera vypravila do pražského studia BOMTON Power Concept na Václavském náměstí, které zatím jako jediné v České republice disponuje interaktivní podlahou Pavigym 3.0, která prý všem návštěvníkům zaručuje nevšední fitness zážitek.

ffff

Ihned po příchodu do studia, kde se mnou bylo i pár dalších slečen, jsem od Radka dostala černé 3/4 elastické kalhoty a tričko, ručník, hrudní pás na měření tepové frekvence, a šla jsem se převléci. Hodina začala rozcvičením na přístroji Power Plate MY7, kde jsme si všechny daly na začátek pořádně do těla a protáhly naše svaly. „Tak dámy, a teď vám začne makačka,“ upozornil nás trenér Radek Pajič a my jsme se přesunuly do zadní místnosti, kde jsme se seznámily s hlavním aktérem celého cvičebního programu – interaktivní podlahou Pavigym 3.0.

hhhh

Nejdříve jsem si říkala, že to bude hračka, přece jde „jen o obyčejnou podlahu, ale když po mně Radek chtěl znát mou váhu a nick, který chci během cvičení používat, trošku jsem se zarazila. „To se ptám proto, aby sis mohla na tabuli zkontrolovat, kdo vyhrává,“ smál se na mě.

Podlaha, na které jsme totiž všechny stály, nebyla ledajaká – je rozdělená na čtverce, které díky zvolenému programu svítí a navádějí vás, kam máte skočit, stoupnout… záleží, jak se trenérem dohodnete. „Tak a teď mezi sebou můžete soutěžit!“ informoval nás nadšeně Radek a my jsme všechny začaly na podlaze skákat a sledovat, kdo vede. „Lucie vyhrává, makejte holky, přece jí to nedarujete!!!“ hecoval nás a já jsem se smála, protože jsem ji chtěla samozřejmě porazit. Pak jsme se rozdělily na skupinky, a tak jsem se i s další slečnou přesunula na BOSU, kde jsme cvičily výpady a, upřímně, z nás ze všech lilo jako z koně. „Radku, kdo vede?“ zeptala jsem se zvědavě, ale jelikož jsem to nebyla já, přesunula jsem se na TRX, kde jsem posilovala horní polovinu těla. „Takže dámy, je to tady, čekají nás kliky, ale klid, pak už bude na řadě závěrečný strečink…“ chlácholil nás náš trenér a poté, co jsem doslova vytrpěla svou chvilku „slávy“ ve cvičení kliků, které mi zkrátka nikdy nešly, lehla jsem si a vychutnala závěrečné protažení.

fff

Čtyřicet pět minut sice uteklo jako voda, ale do sprch jsme všechny do jedné odcházely celé červené, ale s dobrou náladou, jelikož jsme si skvěle zacvičily a zasoutěžily. Po vypití proteinového nápoje, který je pro všechny návštěvníky připraven na baru, jsem se od Radka dozvěděla svůj výsledek. No, prezentovat jej nebudu, nevyhrála jsem, ale dala jsem si předsevzetí, že příště už budu lepší! Co lepší, všechny porazím. :)

Pokud tedy, dámy, rády soutěžíte a chcete se hodit do kondice například i se svojí kamarádkou, neváhejte! Pavigym 3.0 vám mohu s klidným srdcem doporučit, jelikož se opravdu pobavíte, a ani si nestačíte všimnout, jak efektivně vaše tělo spaluje.

Více podrobností o celé cvičební novince se dozvíte ZDE

Čtěte také:

Reklama