Neodolali jste? Propadli jste i vy tomu kouzelně nevinnému pohledu vašeho pejska či kočičky? Vězte, že nejste rozhodně sami. Zvířátka jsou našimi společníky již po staletí a rozdávají radost nejen nám, ale i celé naší rodině.

 

Když už se jednou rozhodneme a pořídíme si kočičku nebo pejska, měli bychom své chovatelství brát zodpovědně. Pravidelná očkování, dostatek pohybu, kvalitní strava... to je jen nepatrný výčet toho, co náš mazlíček potřebuje ke spokojenému životu.

 

Víte například, že půlroční štěně či kotě (tedy junior) potřebuje speciální stravu? Pokud vám záleží na správném vývinu vašeho mazlíčka a pokud chcete mít doma veselé, hravé a zdravé mládě, je nezbytné věnovat právě správné výživě maximální pozornost.

 

Máte doma mladého pejska?

Pak vězte, že pokud mu chcete dopřát skutečně kvalitní krmivo, sáhněte po krmivech Friskies Vitality+ Junior.

 

Krmiva Friskies Vitality+  jsou vhodná pro velká i malá plemena. Tato krmiva jsou zvlášť pečlivě vyrobena tak, že obsahují správnou kombinaci živin a krmivo tím vašemu štěněti poskytuje nejlepší kombinaci živin pro optimální vývoj.

Krmiva Friskies Vitality+ Junior jsou kompletní a vyváženou stravou, která zajišťuje optimální růst štěněte. Granule mají speciální tvar, aby štěňatům usnadnily žvýkání. Vápník a další minerály obsažené právě v těchto granulích posilují zuby a kosti.

 

Máte doma mladou kočičku?

Pak i pochopitelně pro vás máme výborný tip na kvalitní a lahodné krmivo, které si vaše kočička zamiluje!

Řada krmiv Friskies Vitality+ vychází z vědomí, že zdravá, spokojená kočka plná života je potěšením každé domácnosti. Tato řada proto obsahuje varianty pro všechny životní fáze a životní styly s jediným cílem: pomoci vaší kočičce žít co nejlepší život – a žít jej naplno.

 

V rámci řady Friskies Vitality+ jsou krmiva pro koťata Friskies Vitality+ Junior zvlášť pečlivě vyrobena tak, aby obsahovala správnou kombinaci živin, a poskytovala tak koťatům vše potřebné pro jejich zdravý život.

Zvlášť přizpůsobená velikost granulí pomůže vašemu kotěti naučit se potravu žvýkat.

Protože je důležité, aby krmivo vaší kočičce i chutnalo, recepty této řady jsou vylepšeny tak, že si můžete být jistí, že své kočce nabídnete skutečnou lahůdku, které zkrátka neodolá.

 

Pamatujte, že kvalitní krmivo je cestou k dlouhému a spokojenému životu vašeho mazlíčka. Vsaďte na kvalitu, vsaďte na krmiva Friskies Vitality+ a zejména na speciální řadu pro juniory Friskies Vitality+ Junior.

Vaše zvířátko vám bude za tuto volbu vděčné....

 

Více informací naleznete na www.purina.cz a ZDE