Rychlé doručení a čerstvost květin

Pokud kytici objednáte v pracovní den do 16:00, bude květina do 3 hodin u adresáta. Takovou lhůtu garantuje například květinářství City Fleur v Praze ve Vladislavově ulici. Stačí si u nich vybrat z vystavených květin v přehledných kategoriích (podle příležitosti či podle druhu květiny) zadat adresu, zaplatit kartou a je to.

Spolehlivá květinářství, která vás svými službami potěší, najdete určitě i mimo Prahu.  Například v Ostravě můžete využít Květiny Nika, v oblasti Kralup nad Vltavou provozuje doručení kytic květinářství Bianca-květiny, v Českých Budějovicích pak Květiny Claudie. Každý z regionů ČR má minimálně jedno květinářství, kde si můžete objednat doručení čerstvých řezaných květin kam potřebujete.

Ručí za kvalitu

Online květinářství garantují kvalitu a čerstvost květin nejen po jednotlivých městech, dokonce i po celé České republice. Květinářství La Flora dokáže doručit objednávku i do dalších více než 120 zemí světa, a to díky tomu, že kytici váže a zasílá vždy to nejbližší květinářství místu doručení. V dnešní době se můžete sami ujistit z komentářů dalších spokojených zákazníků na internetu, že jste si vybrali správně.


Kdo mi poradí s výběrem?

Někdy za sebe chceme nechat mluvit jednoduše květinou samotnou, na stránkách výše uvedených květinářství se můžeme snadno řídit například již zmíněnou kategorií příležitostí, ke které má květina být. Pokud by se i tak stalo, že si s něčím nebudete s něčím jistí, stačí se obrátit na infolinku, kde rychle veškeré dotazy zodpoví. U každého z květinářství naleznete také přehledný postup jednotlivých kroků v rámci objednávání. Jakmile dojde k předání květin adresátovi, získáte přímo na váš email potvrzení o doručení.

Reklama