Celý svět propadl fenoménu pěkných a hlavně bujných ňader. Jsou prostě všude – na zastávkách i na tramvajích, na obálkách většiny časopisů i na limonádách. Prostě mít "kozy" je in. Muži jsou na tom biti jen částečně. Ano, k nim příroda v tomhle ohledu nebyla tak štědrá, a proto se hluboce obdivují vyvinutým hrudníkům, a mají tak možnost všudypřítomných estetických zážitků.

Někdy je to komické, jak moc je ňadra zajímají. Stává se, že když si prohlížejí ženu od nohou, tak k obličeji zkrátka nedojdou a nevšimnou si, že ona dáma je už chvíli pobaveně sleduje. To ovšem v tom lepším případě, protože ráznější ženy by to mohly řešit kvalitní českou fackou.

 

Líbí se vám?Co si ale počít, když ta příroda není štědrá ani k ženě? To už je na pováženou. Pochopitelně, že každému se líbí jiná prsa, ale dámy (alespoň ty v mém okolí) jsou právě s těmi svými často nespokojené. Nechávají si je zvětšovat a dokonce i zmenšovat! Dlouhodobá bolest zad kvůli nadměrnému poprsí je ale pochopitelný důvod. Nás ovšem dnes zajímá hlavně to zvětšování. A zajímá i obrovské množství žen, které touží po velkých prsou a jsou pro ně ochotné udělat cokoliv.

 

Naše babičky samozřejmě o něčem takovém jako zvětšování prsou pomocí plastické chirurgie vůbec neuvažovaly. Dnes už je to běžná věc a výrobci silikonu si mnou ruce. Jenomže ne každá žena je ochotna podstoupit operaci, která objem hrudníku rozhodně zvětší, ale také s ní souvisí jizvy na prsou. To není zrovna chtěná dekorace a někomu navíc nemusí ani vyhovovat pocit implantovaného materiálu.

 

Dobře vyvinutá dívkaUž v minulosti se vědělo, že nejlepší způsob, jak podpořit růst prsou, je dostatek přísunu vitamínu B. Těžko říct, nakolik je droždí a pivo v tomhle směru efektivní, ale možná na tom něco bude. Ono to skutečně může prsa zvětšit, nicméně se nikde nemluví o tom, že by je droždí i zpevňovalo. Určitě žádná žena nestojí o nadměrná povislá ňadra. Všeho s mírou, opačný efekt by už nemusel být úspěšný. Tam už pomůže jenom posilovací cvičení.

 

A protože obchod hýbe světem stejně jako obdiv kyprých ženských tvarů, rozhodli se někteří šikulové na ženské nespokojenosti pěkně vydělat. Těch zaručených přípravků pro růst prsou už se prodává docela hodně a asi to nebude až zas tak špatný obchodní artikl. Není se čemu divit, když balení kapslí slibující rychlovývin zmiňovaných partií za měsíc stojí patnáct stovek. Otázkou zůstává, jestli může například koncentrát z bylin na zvětšení prsou opravdu působit.

 

Ve Spojených státech vynalezli právě jeden takový přípravek a jeho funkci dokonce detailně popisují. Jde o to, že rostlinné estrogeny aktivují činnost hormonálních žláz v prsech a prý vyvolají efekt, který se fyzicky promítne celkem zajímavým způsobem. Navodí údajně stav, který se rovná období růstu prsou v pubertě. Takže zastavený proces růstu na nedostatečné velikosti se opět rozjede a problém řeší. Výrobce slibuje do deseti dnů užívání viditelnou změnu, tak to bude asi trhák.

 

 

 

 

Chtěla byste mít větší prsa? Věříte, že prášky můžou na zvětšení prsou opravdu působit? Slyšely jste o někom, komu se podařilo prsa zvětšit?

 

Reklama