S jarním počasím přicházejí problémy s močovými cestami, které trápí často především ženy, a to jak v zimních měsících, tak i v létě. Obvyklou konzervativní léčbu je vhodné doplnit podpůrnými přípravky, jakým jsou například produkty řady Urinal. Produkty řady Urinal obsahují vysoce kvalitní extrakty z brusinek, které pomáhají eliminovat bakterie v močových cestách a mají blahodárný účinek na jejich zdraví.
Produkty Urinal lze užívat dlouhodobě v rámci podpůrné kůry (6-12 měsíců) při opakovaných potížích močových cest, lze je brát společně s antibiotiky a navíc brusinkové produkty jsou vhodné pro těhotné i kojící ženy.

Urinal

Chcete se zapojit do testování?

Trápí vás nebo vaše děti potíže s močovými cestami? Pak máme pro vás hezkou akci: napište nám pod článek, proč byste chtěli Urinal vyzkoušet - vy, někdo z vaší rodiny, vaše děti. Deseti z vás pošleme balíček s přípravkem Urinal Akut® a Urinal® Sirup (vhodný pro děti od 1 roku). Budeme se těšit, na vaše zkušenosti - poprosíme vás, abyste nám napsala, jak ste s přípravky byla spokojená a jak vám nebo vašim dětem pomohly.

Co získáte k otestování?

Urinal je vhodný pro celou rodinu, i pro malá batolata - nyní můžete vyzkoušet nový Urinal Sirup, který je vhodný pro děti od 1 roku!

První pomocí při akutních potížích s močovými cestami je Urinal Akut®

  • Urinal Akutnejvyšší koncentrace brusinek na českém trhu (1 tableta odpovídá 338 400 mg čerstvých plodů brusinek)
  • prémiový vysoce koncentrovaný brusinkový extrakt CystiCran® s garantovaným obsahem 36 mg PAC (proanthokyanidiny)
  • 20x koncentrovanější extrakt než běžné konkurenční přípravky na trhu
  • okamžitá úleva již od prvního dne užívání

Nový Urinal Akut® je revoluční preparát s absolutně nejvyšší koncentrací brusinek velkoplodých na trhu. Přípravek je pomocí při náhlých a silných potížích s močovými cestami vyžadující rychlou a účinnou péči.

Urinal® Sirup: Lahodná tekutá forma

  • Urinal SirupVhodný pro děti již od 1 roku
  • Pro pravidelnou péči pro lidi, kteří neradi polykají tablety
  • Lze mísit s vodou

Urinal® Sirup je novou lahodnou formou přípravku Urinal®, který obsahuje aktivní složku NutriCran®, sušený koncentrát šťávy z brusinek s příznivými účinky na zdraví močových cest. Lahodný a vysoce koncentrovaný sirup odpovídá v maximální denní dávce (15ml) minimálně 37 500 mg čerstvých brusinek. Urinal® Sirup je vhodný pro dospělé, mládež a děti již od jednoho roku.

Více o účincích přípravků Urinal najdete na http://www.uroinfekce.cz/

Napište nám pod článek, proč byste chtěli Urinal vyzkoušet - vy, někdo z vaší rodiny, vaše děti. Deseti z vás pošleme balíček s přípravkem Urinal Akut® a Urinal® Sirup (vhodný pro děti od 1 roku). Budeme se těšit, na vaše zkušenosti - poprosíme vás, abyste nám napsala, jak ste s přípravky byla spokojená a jak vám nebo vašim dětem pomohly.

Prosím testující čtenářky o vyplnění dotazníku na Urinal. Dotazník najdete ZDE (klikněte)

Reklama