Probiotika jsou přátelské bakterie, které mají několik funkcí, z nichž nejdůležitější je, že brání pomnožení škodlivých bakterií, potlačují jejich růst v trávicím traktu a tím udržují rovnováhu střevních mikroorganismů. Také ale pomáhají vstřebávat ionty, snižovat hladinu škodlivého LDL-cholesterolu v krvi, mírnit alergii na některé potraviny. Zároveň pomáhají v syntéze některých vitamínů.

biopron

Způsobů, jakými můžeme naši střevní mikroflóru udržet ve formě, či ji pomoci vyrovnat její přirozené prostředí, se nabízí několik. Jednou z možností je vyvážená strava doplněná o dostatečné množství mléčných výrobků. Je ale důležité si uvědomit, že takový způsob je běh na dlouho trať a například v případě užívání antibiotik je těžké potřebné množství prospěšných bakterií doplnit přírodní cestou, protože jejich vstřebávání probíhá velice pozvolna. Dnes ovšem máme možnost tyto prospěšné bakterie doplnit probiotickými přípravky, a to velmi rychle a optimálně pro naše střeva.

Nyní můžete vy nebo vaše děti vyzkoušet probatické medvídky Biopron Méďa, který je vhodný pro děti od 3 let!

Biopron® MÉĎA představuje novou formu probiotických medvídků s příjemnou chutí bílé čokolády. Jedná se probiotický přípravek vhodný pro správné zažívání a zdravou střevní mikroflóru, pro posílení obranyschopnosti organismu, děti jej ocení při a po užívání antibiotik. Použité přírodní sladidlo maltitol na rozdíl od běžných cukrů nepodporuje kazivost zubů. Oproti bílé čokoládě mají medvídci nízký obsah cukrů a tuků, neobsahují žádné konzervační látky chemického původu. Biopron® MÉĎA je určen pro děti od 3 let.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte balíček Biopron® MÉĎA pro vaše dítě! Balíčky rozešleme 15 čtenářkám!

Reklama