Toaleta je místnost, kde musíme trávit potřebný čas. Intimní chvíle, které zde trávíme, jsou různě dlouhé. Jako na ostatních místnostech, i na toaletě nám záleží, jak vypadá, jak je čistá a voňavá.

Zabýváme se úklidem domácnosti a samozřejmě i toaletou. Pravidelný úklid zrovna na toaletě nemůžeme vynechat.  V dnešní době, kdy je na trhu spoustu kvalitních čističů si můžete vybrat, jak s nečistotami a mikroby efektivně zatočit. Chcete, aby vaše toaleta byla dokonale čistá a voněla? Vsaďte na účinné WC bloky a vyberte si vůni, jakou chcete. Vaše toaleta bude nejen čistá, ale také bude vonět svěžestí.

Spolehněte se na přípravky, které vám s čistotou a vůní pomohou. Chceme vám představit ideální řešení – použití WC gelu a WC bloků od značky Domestos.

Domestos

Tuhý WC blok Domestos Power 5 poskytuje Vaší toaletě komplexní péči. Zabraňuje tvorbě vodního kamene, vytváří bohatou svěží pěnu, zaručuje čistý povrch toaletní mísy s viditelným leskem a v neposlední řadě zanechává hygienickou čistotu a dlouhotrvající svěží vůni při každém spláchnutí.

  • tuhý WC blok
  • prevence před vodním kamenem
  • dlouhotrvající svěžest s vůní růžové magnolíe
  • 100% lesk beze šmouh
  • hygienická čistota

Vaši toaletu byste měli kromě pravidelného čištění dezinfekčním přípravkem Domestos 24H Plus vybavit také WC blokem, který o ni bude pečovat při každém spláchnutí. WC blok Domestos Power 5 brání tvorbě vodního kamene, vytváří bohatou pěnu, udržuje čistý povrch toaletní mísy s viditelným leskem, zajišťuje hygienickou čistotu toalety a navíc zanechá dlouhotrvající svěží vůni po každém spláchnutí. Domestos Power 5 je k dostání ve variantách: Lime, Ocean, Chlorine a Pine. Vylepšenou variantu Lime teď můžete vyzkoušet i zdarma jako bonus při zakoupení speciálního balíčku se dvěma přípravky Domestos 24 H Plus.

Upozornění: Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

 

Využijte jedinečné AKCE! Do 20.6. si můžete pořídit WC blok Domestos Power 5 s 50% slevou! Nyní pouze za 29,90 Kč!

Akce probíhá ZDE