5cef9e4f26b3fobrazek.pngWasabi Shan Kui - šampon na vlasy
609 Kč / 250ml

Šampon se stimulačním kořenem wasabi nastartuje vlasové folikuly a podpoří růst vlasů. Až jej budete vmasírovávat do vlasové pokožky, kombinace čerstvého křenu, kofeinového prášku a mentolových krystalků se postará o pořádnou hřejivou stimulující vzpruhu. Jemná vůně růže, gardénie a silice ze sicilských citronů zatím pozvedne vaši náladu. Ručně sklízená mořská sůl dodává na objemu a fair trade olivový olej, získávaný od ženského družstva Sindyanna v Izraeli, zlepšuje pružnost vlasového stvolu, a tím je pomáhá chránit před lámáním.

5cef9e6a9363dobrazek.pngWillow The Wisp - Zhušťující vlasové sérum
509 Kč / 100ml

Dodejte jemným vlasům zhušťující povzbuzení a napumpujte do nich objem mořskou a epsomskou solí a jemným tofu bohatým na proteiny. Napumpujte trochu séra (jedno až dvě zmáčknutí) do dlaní a vpracujte do celé délky umytých, ručníkem vysušených vlasů. Až začne epsomská sůl usychat, pocítíte, jak vlasy nabydou na objemu. Špetka mořské soli a šťávy z čerstvých citronů a limet jim zatím ve spolupráci s posilujícím extra panenským olivovým olejem dodávají lesk. Ethyl Macadamiate odpuzuje vlhkost, aby před ní ochránil váš účes a PVP séru dodává lehce fixační schopnosti.

5cef9e95e4898obrazek.pngGains - proteinový sprej na vlasy
509 Kč/ks

Nezapomínáte na proteiny? Posilněte své lokny tímhle smoothie z pyré z jackfruitu a šťávy z čerstvých pšeničných výhonků a vojtěšky. Vpracujte do umytých a ručníkem vysušených vlasů předtím, než nanesete stylingové produkty a začnete s vysoušením. Proteinová kúra pro unavené a slabé vlasy, aby byly zdravé, silné a prostě ve formě.

5cef9ea7b4cc8obrazek.pngPetal Head - lisovaný suchý šampon
229 Kč/ks

Pozvěte své vlasy do oázy hydratace! Netřeba se však bát přehnáneho lesknutí – díky absorpční kukuřičné mouce a hydratujícímu bio avokádovému oleji. Pečující cetrimonium chloride se postará, aby vlasy nedivočely statickou elektřinou a byly krásně hebké, zatímco okouzlující vůně růže, jasmínu a ylang ylang očaruje každého, kolem koho projdete. Promněte suchý šampon v dlaních a vzniklý prášek naneste ke kořínkům vlasů, pak vyčešte a upravte vlasy jako obvykle.

Více na LUSH.CZ
5cef9e341e7efobrazek.png

Reklama