Když jsme koupili náš skromný dům, rozhodla jsem se: Žádné záclony! V oknech jsme měli bambusové rolety a lehké závěsy, které visely jen po straně okna... Takto „upravená“ okna jsem však vydržela mít necelý měsíc. Proč? Z jednoho prostého důvodu. Bez záclon pokoj totiž nikdy neměl ten nádech útulna, tepla domova, čistoty.

Módní trendy v tomto směru tudíž pouštím z hlavy. Chci bydlet tak, abych se cítila dobře při snídani, při obědě, při usínání...

 

Pokud sdílíte stejný názor, mám pro vás doporučení kvalitního internetového obchodu Dante, na www.zaclony.cz, který se specializuje nejen na záclony, ale i na ložní soupravy, ubrusy a dekorační látky. Výhodou nejsou jen lákavé ceny, ale především pohodlný nákup z domova.

 

Internetový obchod Dante vám nabízí nepřebernou škálu zboží, ze kterého si jistě vyberete. Svůj sortiment prezentuje přehledným způsobem, takže se vyhnete zdlouhavému hledání a pátrání po vysněné zácloně či ubrusu, který by se hodil do vaší kuchyně.

 

Zajímá vás, jak moc pestrý výběr zboží naleznete na stránkách obchodu Dante? Tak například jen záclon máte k výběru hned několik!:

- dětské

- geometrické vzory

- kuchyňské

- květované

- malované

- obloukové

- vyšívané nebo záclony do ložnice

 

A to jen kuchyňských záclon obchod Dante nabízí hned 15 druhů, květovaných záclon dokonce 18 druhů!

 

Zrovna tak nabídka ubrusů, ložních souprav či látek je neuvěřitelně pestrá.

Ložní soupravy můžete vybírat z 55 druhů.

Ubrusů nabízí Dante 14 druhů

Dekorační látky jsou vám k dispozici v nabídce 23 druhů.

 

Pohodlné objednání, kvalita, rychlost a dovoz vybraného zboží až do domu – to je záruka internetového obchodu Dante.

 

Neváhejte a ještě dnes navštivte obchod Dante na adrese www.zaclony.cz . Budete nejen mile překvapena, ale ještě ušetříte čas, který byste jinak strávila při nákupech a shánění toho pravého sortimentu pro váš byt.

 

DANTE P.O.BOX 7, 707 00 Ostrava 7
Tel.: 607 878 707

Fax: 595 683 050
E-mail: dante@zaclony.cz   

 

Reklama