Oč jde? Jedná se o ponožky české výroby, na které si můžete nechat natisknout (a originálním způsobem tak zvěčnit) čenich nejen svého pejska, ale také kočičky či jakéhokoliv dalšího mazla. Anebo rovnou třeba svého partnera. A protože na světě existuje spousta zvířat, která nemají takové štěstí, jako to vaše, putuje 25 Kč z každých prodaných ponožek na pomoc pejskům v útulcích.
pe1.jpg
Český projekt Pejskonožky je tu proto, aby všem milovníkům zvířat umožnil mít své čtyřnohé lásky stále u sebe – tedy... alespoň pomyslně. Jedná se o obchod s ponožkami lokální výroby, na které si můžete nechat natisknou fotku svého mazlíčka. Ať už je jím kdokoliv. Stačí nahrát zvolený obrázek a vybrat jeden z mnoha doplňkových veselých motivů (ťapky, klubíčka, kostičky atd.), do kterého mazlíka „zasadíte“. Kromě ponožek si můžete své lásky obtisknout také na žabky, nákrčníky nebo na spodní prádlo.

S každými objednanými Pejskonožkami uděláte radost nejen sobě nebo obdarovanému, ale také pejskům v útulcích. V rámci projektu PejskoPomoc totiž putuje 25 Kč ze všech prodaných položek na pomoc opuštěným hafanům. Za utržené peníze zajišťují autoři projektu produkci video medailonků s příběhy útulkových pejsků, kteří díky tomu získávají větší šanci najít nový domov, případně útulkům předávají finanční dary na pořízení krmiva, zdravotní péče a dalších nezbytností.

Aby byla radost z nošení Pejskonožek úplná, musí hezký design kráčet ruku v ruce s pohodlím. Pejskoparta proto po dlouhém zkoušení vybrala ponožky od malé české firmy, které jsou pletené z kvalitního syntetického vlákna. Díky tomu jsou pružné, hedvábně měkké a odolné proti rychlému „sedření“. Dvě odvětrávací zóny navíc eliminují nežádoucí pocení.
pe2.jpg

Český projekt Pejskonožky přivedl v roce 2020 k životu Ondřej Richter. Myšlenka vyrábět personalizované produkty s fotkami mazlíčků jej napadla na Erasmu na Azorských ostrovech. Po úspěšném dokončení studia se začal Pejskonožkám věnovat na plný úvazek. Aktuálně na projektu pracuje spolu s týmem dalších pejskařů a plánují expanzi na Slovensko a další zahraniční trhy. 

PRODUKTOVÝ TIP

Originální dárek? Pejskonožky!
pe3.jpg
Chcete mít svého psího parťáka pořád u nohy? S Pejskonožkami to není žádný problém. Jde o ponožky české výroby, na které si můžete nechat natisknout (a originálním způsobem tak zvěčnit) fotku nejen svého pejska, ale také kočičky či králíka. Anebo třeba partnera! Kromě originálního designu nabízí Pejskonožky také maximální pohodlí, odolnost i odvětrávací zóny, díky kterým se nepotí nohy. Z každého prodaného páru ponožek věnují autoři projektu 25 Kč na pomoc pejskům v útulcích.

Foto: Pejskonozky

Cena: 449 Kč | www.pejskonozky.cz

Více na Pejskonozky.czIG: @pejskonozky nebo FB @pejskonozky
608135929cc03obrazek.png

Reklama