Mají vytříbený design, změří vám krevní tlak nebo třeba množství tělesného tuku, můžete je propojit s mobilním telefonem. Řeč je o chytrých přístrojích pro monitoraci zdraví a fyzické kondice. Potěší sportovce, příznivce technických vychytávek a každého, kdo se aktivně zajímá o vlastní zdravotní stav.

vaha

Plánujete zhubnout nebo jen dlouhodobě sledovat svou kondici? Získat přehled o složení a změnách vlastního těla nebylo nikdy jednodušší. Pomocí chytrého tělesného analyzátoru iHealth Core si můžete v pohodlí domova měřit hmotnost, index BMI, množství tuku, svalové a celkové beztukové hmoty v těle, hmotnost kostí, index orgánového tuku a také objem vody v těle.

Naměřené hodnoty uvidíte v aplikaci iHealth MyVitals na displeji svého mobilního telefonu. Se svými výsledky se pak na dálku můžete pochlubit blízkým či lékaři. Jedním zařízením se mohou bez problému měřit všichni členové rodiny, iHealth Core každého z nich automaticky rozpozná.

Osobní tělesný analyzátor iHealth Core je k dostání za doporučenou cenu 3 599 Kč.

spanek

Nejsou hodinky jako hodinky. Některé jen ukazují aktuální čas, jiné navíc počítají, kolik toho přes den ujdete, popř. analyzují, jak v noci spíte. Přesně takové jsou hodinky iHealth EDGE AM3s, které fungují jako snímač denní aktivity a kvality spánku. Máte-li je na ruce, zaznamenají každý krok, který uděláte, změří absolvovanou vzdálenost a také množství kalorií, které svou činností během dne spálíte. Nezahálí ani v noci. Dokážou totiž zjistit, jak dlouho usínáte, jakou máte skutečnou celkovou dobu spánku a jak často se v noci budíte. Ráno vás pak jemnými vibracemi samy vzbudí. Hodinky rovněž komunikují s aplikací v mobilu či tabletu.

Chytré hodinky iHealth EDGE AM3s jsou k dostání za doporučenou cenu 2 198 Kč.

tono

Díky chytrému tlakoměru iHealth FEEL BP5 získáte za pár vteřin přesné hodnoty svého krevního tlaku a srdečního pulsu. Stačí jej umístit na paži a spustit měření prostřednictvím mobilního telefonu, s nímž tlakoměr bezdrátově komunikuje. V rámci aplikace iHealth MyVitals pak uvidíte aktuálně naměřené hodnoty a můžete je porovnat s dlouhodobým trendem. Výsledky lze také sdílet s blízkými či lékařem.

Chytrý tlakoměr iHealth FEEL BP5 je k dostání za doporučenou cenu 2 749 Kč.

gluko

Chytrý glukometr iHealth Gluco BG5 dokáže do několika vteřin zobrazit výsledky na vlastním displeji. Jednotlivá měření zároveň ukládá do paměti a po bezdrátovém připojení k mobilnímu telefonu je přenese do aplikace iHealth Gluco-Smart. Zde si můžete prohlédnout dlouhodobé trendy naměřených hodnot a všechny výsledky také sdílet se svým diabetologem či rodinou. Aplikace vás rovněž automaticky upozorní, že je čas provést měření nebo se najíst. Kromě toho sama od sebe hlídá množství testovacích proužků a jejich expirační dobu. Včas tedy budete vědět o tom, že je potřeba pořídit si novou zásobu.

Chytrý glukometr iHealth Gluco BG5 je k dostání za doporučenou cenu 1 928 Kč.

Pro více informací o systému iHealth navštivte http://www.ihealthlabs.eu/cs/.

Reklama