Svatý sýrový toast je neuvěřitelně užitečná věc! Ženě, která ho „vyrobila“, přinesl deset let naplněných štěstím. Vyhrála například v kasinu sedmdesát tisíc dolarů. A další štěstí jí tato podivná relikvie přinesla ve chvíli, kdy ji majitelka prodala v internetové aukci za několik tisíc. A to prosím nejsou Monty Pythoni, ale realita!


 

Svatý sýrový toast už přitom není žádný mladíček -  byl vyroben před třinácti lety. Tenkrát si hladová floridská hospodyňka všimla, že z nakousnutého krajíce na ni hledí tvář Panny Marie. A relikvie byla na světě.

Ovšem ne každý má takové štěstí nebo představivost. A právě pro tyto nebožáky vyrobil jakýsi koumák razítko, s jehož pomocí si mohou vytvořit svůj vlastní svatý toast. Stačí otisknout razítko na toastový chleba, ten pak strčit do toastovače... a zázrak je na světě!

Razítka na výrobu svatých toastů si můžete koupit ZDE!

 

 

Chtěla byste svatý toast? Nebo raději jiné obrázky? Nebo je pro vás jídlo prostě jídlo a nic jiného v něm nehledáte? Co si myslíte o tendenci, vidět v různých oblacích kouře, skvrnách, kouscích jídla a podobně tváře svatých? Co myslíte, viděl už někdy někdo svatého v... no, víte v čem?

 

 


Reklama