Milé ž-inky,
je tady pátek a s ním i vyhlášení víkendové soutěže, ve které můžete vyhrát docela pěkný dárek - krabici se stavebnicí ROTO, což je výrobek šikovné české hračkářské firmy a hitovka letošního podzimu. Stavebnice rozvíjí tvořivost a prostorovou představivost dětí a dá se dokupovat a rozšiřovat podobně jako třeba lego.

Takže hurá do toho! Na obrázku, který teď vidíte před sebou, toho asi moc nepoznáte. Ubezpečuji vás ale, že ve skutečnosti jde o velmi známé a turisty oblíbené místo, jehož okouknutí je pro návštěvníky oné země skoro „povinné". Víc vám napovědět nemůžu - snad jenom tolik, že rozhodně nijak nesouvisí s Vánoci ani Ježíškem, dokonce ani neleží směrem k Betlému :-) To proto, abychom si od Vánoc taky na chvilku odpočinuly.

Vaším úkolem je pochopitelně poznat, o jaké místo se jedná. Od dnešní 10. hodiny (kdy bude soutěž zahájena) až do neděle večer vám budeme fotografii postupně zaostřovat - pochopitelně vám neprozradíme, kdy a v jakých intervalech, to by bylo moc jednoduché. Až budete mít pocit, že se chytáte a že bezpečně víte, co to je a kde to je, napište svůj tip do diskuse pod článek. Podle data a hodiny vašich příspěvků pak po skončení soutěže bezpečně poznáme, která z vás uhodila hřebíček na hlavičku jako první.

Takže ještě jednou:
1) Chceme vědět, co to je, v jakém městě a v jaké zemi (můžete z pilnosti připsat i to, proč to tam je, to ale není povinné :-)
2) Odpovědi nepište na redakční e-mail, ale do diskuse pod tímto článkem!

Těším se na vaše tipy. Pěkně si zasoutěžte a zacestujte!
Soutěž vyhodnotíme v pondělní novince.


Reklama