Opravdový zázrak. Ano, to přesně vystihuje přístroj Philips Lumea. Díky němu se totiž na dlouhou dobu zbavíte tolik nechtěných chloupků. A jak to vím? Osobní zkušenost, která je nejlepší. Mohu tak s čistým svědomím říci, že tohle opravdu funguje! Co je na tom všem nejlepší? Dokáže pozastavit růst chloupků na několik týdnů, a to naprosto bezbolestně.

Co Philips Lumea je a jak funguje?

Vysílá intenzivní světelné pulzy (IPL), které způsobí, že chloupky samy vypadnou a zanechají úžasně hladkou pokožku. Většina ošetření trvá méně než 15 minut. Philips Lumea nabízí flexibilitu a snadné použití. Má hned několik nástavců a tím vám umožní bezpečně a s jistotou odstranit chloupky na obličeji, nohách, břiše, rukou, v podpaží a v oblasti bikin. Díky Philips Lumea si můžete užívat až 8 týdnů bez epilace.

lumea

Philips Lumea jsem testovala několik týdnů. Zprvu mi popravdě maličko vadilo, že si musím vyčlenit čas na ošetření. Ovšem vidina toho, že si budu moci užívat týdny bez holení, se mi líbila. Čím déle jsem Philips Lumea testovala, tím se zkracoval časový interval. Používání přístroje Lumea je navíc velmi snadné. Nastavíte si intenzitu světla, přístroj pomalu posouváte po pokožce. Jak už jsem zmínila výše, necítíte žádnou bolest. Je to opravdu velké plus, zvláště pro ty, které někdy absolvovaly nějakou depilační proceduru. Oceňuji i to, že se nejedná pouze o přístroj na určitou část těla. Nástavce Lumea nabízí flexibilitu a snadné použití. Tím vám umožní bezpečně a s jistotou odstranit chloupky na obličeji, nohách, břiše, rukou, v podpaží a v oblasti bikin. Obsahuje Integrovaný UV filtr, který chrání vaši pokožku během ošetřování. Nemusíte se tak bát, že by vám IPL světlo nějak ublížilo.

Jak probíhá ošetření?

1.       Před prvním použitím chloupky oholte nebo odstraňte epilátorem či voskem.
2.       Vyberte správnou úroveň intenzity pro vaši barvu pokožky pomocí uvedené tabulky.
3.       Přístroj zapněte a přitiskněte k pokožce. Počkejte, až se rozsvítí kontrolní světlo a stiskněte tlačítko. Zelené kontrolní tlačítko se rozsvítí tehdy, když správně přiložíte Philips Lumea v úhlu 90° na pokožku.
4.       Pomalu přístroj posouvejte po ošetřované oblasti. Vyhněte se opakování záblesku na stejném místě.

ds

První čtyři ošetření jsem provedla jednou za dva týdny, jak mi bylo doporučeno. Musím říct, že brzy jsem viděla první výsledky. Nyní, cca po 8 týdnech se raduji z nádherné hladké pokožky, která nepotřebuje každodenní holení. Konečně si tak mohu oddechnout a holicí strojek odsunout do šuplíku. Jsem opravdu nadšená. Přístroj používá více než milion žen a já jsem ráda, že pařím mezi ně. Philips Lumea mi ulehčil život.  

gh

lumea1

Pokud stále přemýšlíte a váháte nad koupí Philips Lumea, tak nemusíte. Pokud si nyní zakoupíte jeden ze systémů Philips Lumea a ten vám nebude z jakéhokoliv důvodu vyhovovat, můžete ho v rámci promo akce „90 dní testování se zárukou vrácení peněz“ do 90 dnů od nákupu vrátit.

Více informací na  www.lumea.cz

lumea3

Advertisement

Reklama