Najednou máme v koupelně přetékající koš, špinavého a nevalně vonícího prádla. Vadí vám to? Pokud ano, máme pro vás snadné řešení. Zapojte se s námi do testování nového prostředku - Sanytol dezinfekce na prádlo.

Do testování se zapojí 50 z vás. Každá z vás dostane 3 prací dávky.

Jak se do testování zapojit? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při vyhodnocení.

Šance je tentokrát opravdu velká, testovat bude 50 soutěžících.

Do soutěže se můžete zapojit ZDE

Po otestování se budeme těšit na vaše zkušenosti. Všechny recenze vám shrneme do článků, abyste si je mohly přečíst a případně se jimi nechali inspirovat. 

Prádlo bez zápachu? Jak na to?
Praní odstraní nečistoty, ale když perete na nízké teploty 30–40 stupňů, bakterií, plísní či virů se nezbavíte.
Bakterie, plísně a další mikroorganismy jsou důvodem, proč můžete i po vyprání z prádla cítit lehký zápach a zároveň mohou být příčinou různých chorob. Jak se jej tedy zbavit? Řešení je snadné.

Nový prostředek Sanytol dezinfekce na prádlo

  • Odstraní příčinu zápachu
  • Odstraňuje 99,9% bakterií, virů a plísní
  • Zanechává svěží vůni

Bakterie a plísně vyskytující se v prádle a oblečení jsou zdrojem zápachu a mohou přenášet nemoci nebo způsobit podráždění kůže. SANYTOL dezinfekce na prádlo ničí bakterie, plísně, viry při všech teplotách.

Na jaké textilie je Sanytol vhodný?
Je ideální pro sportovní oblečení, spodní prádlo, bytový textil (hadry na podlahu, utěrky, ručníky atd.), textil, který se dostává do kontaktu se zvířaty, ložní prádlo pacientů apod. Doporučuje se také přidávat k praní v případech infekce nebo během epidemie (chřipka, gastroenteritida…).

Jak funguje?
Zahubí 99,9 % mikrobů, bakterií a plísní. Pere a dezinfikuje dokonce i při 30°C a to všechny textilie, jak bílé, tak barevné. O barvu se bát nemusíte, neobsahuje chlór a neodbarvuje textilie. Proto zůstanou vaše barvy stejně výrazné jako před praním. Můžete jej používat pro praní v pračce stejně, jako pro ruční praní. Sanytol dezinfekce na prádlo je navíc hypoalergenní, proto je vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou a je dermatologicky testován.

Doporučení: Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Více informací a cenné rady k hygieně i k praní naleznete na www.sanytol.cz

Podívejte se na toto video, proč vyzkoušet a použít nový Sanytol dezinfekci na prádlo


 
 
 

Reklama