Až 80 % lidí nebaví jejich práce. Tak proč v ní zůstávat? Možná je právě teď správná doba na změnu. Nezaměstnanost v ČR je nejnižší za posledních téměř dvacet let, nabídek práce je dostatek, a proto jestli vám dříve chyběla odvaha na změnu zaměstnání, je nyní ten nejlepší čas. Ve dnech 25. a 26. října 2017 se navíc na výstavišti PVA EXPO Praha Letňany koná největší pracovní veletrh v ČR Profesia days, kde můžete nejen prověřit své znalosti, promluvit s odborníky, ale také zjistit, co trh práce aktuálně nabízí, nebo rovnou získat novou práci.

„Největší překážkou, kvůli které mnozí zůstávají v zaměstnání, které je nebaví, nebo v kolektivu, kde se necítí dobře, je stres spojený s hledáním místa a výběrovým řízením,“ říká Zuzana Lincová, ředitelka pracovního portálu Profesia.cz a dodává: „Na veletrhu práce Profesia days lidem nabízíme možnost se tomuto problému vyhnout a zmapovat své šance, přímo a beze strachu pohovořit s personalisty z významných českých i zahraničních firem, případně poradit se s odborníky z mnoha oblastí trhu práce.“

s

Na veletrhu práce si přijdete na své, ať jste čerstvý absolvent nebo zkušený pracovník. Můžete zde najít novou práci, nebo si jen zmapovat možnosti či načerpat inspiraci z přednášek zajímavých řečníků – letos například modelka a finalistka České miss, která vyrůstala bez rodinného zázemí, Veronika Kašáková, herec Jan Cina, spolumajitel Vnitroblocku a Kavárny, co hledá jméno Jakub Zajíc, zpěvák Adam Mišík a další.

kasakova

misik

cina

Kromě přednášek na hlavním pódiu bude probíhat i tzv. Master Class program s informačními bloky zaměřenými na poradenství pro uchazeče o práci. Už tradičně budou součástí veletrhu i další zajímavé aktivity v rámci poradenské, přednáškové a testovací zóny, například testování předpokladů pro různé profese. Bude zde také možnost za pomocí odborníků sestavit svůj profesní životopis, vytisknout jej, absolvovat pracovní pohovor „na zkoušku“, a rovnou vyrazit za HR pracovníky zúčastněných firem.

prf

Novinkou letošního ročníku veletrhu Profesia days bude sekce zaměřená na studium a práci v zahraničí. Vstup na veletrh je pro všechny zdarma.

Ještě máte důvod zůstávat v práci, která vás nebaví?

Reklama