stylPodtrhněte svoji osobnost. Získejte nezapomenutelnou vizáž. Nyní můžete své oblečení a doplňky vyzdobit neuvěřitelnými kreacemi. Fantazii se meze nekladou. S novým sekundovým lepidlem Loctite Super Attak Style vytvoříte vlastní osobitý styl. Ozdobte si oblíbené balerínky korálky, vytvořte si netradiční náramek s kovovými srdíčky, doslova si vyšperkujte své sexy lodičky a kabelku a staňte se královnou plesu. Vytvořte si stylové doplňky, které řeknou, co máte ráda a podtrhnou váš styl.

Sekundové lepidlo Loctite Super Attak Style spolehlivě lepí porcelán, kůži, gumu, kov, dřevo, vybrané plasty a dokonce s ním nalepíte i ozdoby na umělé nehty. Vše budete mít přilepené během několika sekund.

Loctite Super Attak Style je vytvořen novou Silicotec hydrofóbní technologií, která umožňuje vysokou odolnost lepeného spoje ve styku Loctites vodou. Po vytvrzení je spoj průhledný, to znamená, že je téměř neviditelný. Lepidlo je opatřené speciálním bezpečnostním uzávěrem, který brání zasychání lepidla. Tubička vám tak vydrží déle.

Popusťte uzdu své fantazii, slaďte si nehty, šperky, kabelku, pásek a botky do vašeho osobitého stylu. S novým sekundovým lepidlem Loctite Super Attak Style vám to půjde snadno.

Orientační cena se pohybuje okolo 79 Kč, zakoupíte v řetězcích, hobbymarketech, domácích potřebách či papírnictvích.

Více informací najdete na stránkách www.loctite-superattak.cz

Loctite

Reklama