Jak už to tak bývá, móda se neustále mění, takže to, co bylo loni naprostým hitem, už letos nikoho příliš neohromí. Kdo má ale energii a peníze na to, aby před každou sezónou kompletně vyměnil celý šatník?
5ce3df864cc54obrazek.png

Nikdo neříká, že musíte chodit do drahých značkových obchodů a nakupovat za plnou cenu. Než vyrazíte na nákupy, zkuste si prolistovat aktuální akční letáky přes portál Kimbino, abyste si udělali představu, co teď vlastně letí a kde mají zajímavé slevy a výprodeje. Díky Kimbinu si je můžete prohlédnout hezky na jednom místě, a když si některé obchody přidáte do oblíbených, dostanete jejich leták přímo do mailu. Jaké oblečení byste měla zařadit do šatníku?

Návrat do osmdesátek!
Jak jistě víte, módní trendy mají tendenci se neustále opakovat a letošní léto nebude výjimkou. Vlna osmdesátých let se sem přiřítila už během jarních měsíců a zůstane tu s námi i nadále, a to jak co se týče vzorů, barev a střihů, tak obuvi a doplňků. Objevila jste doma staré sluneční brýle se žlutými, modrými, oranžovými nebo červenými skly? Tak je rozhodně nevyhazujte, protože jdou opět do módy!

Totéž platí i pro trička a halenky se zvířecími vzory, které už si našly cestu i do klasických obchodů, o čemž svědčí například aktuální Kik leták. Kromě pěkných “osmdesátkových” triček v něm najdete slušivé barevné legíny, které momentálně také zažívají obrovský comeback. Leták Kik vás ale neohromí pouze svými stylovými kousky, ale také výhodnými cenami, díky kterým svůj šatník vylepšíte s minimálními zásahy do vašeho rodinného rozpočtu.

Zvířecí vzory však nejsou jediným prvkem, který se opět vrací do ulic. Opět jdou do módy také ikonická vycpaná ramena, nadýchané objemné rukávy a volánky, kterých měla v osmdesátkách každá žena plnou skříň. Určitě nic nepokazíte ani overaly nebo takzvanými “plísňáči” - bílými vyšisovanými džínami, a to nejlépe s vysokým pasem. K nim se dokonale hodí volné tričko zastrčené dovnitř.

Až vyrazíte na nákupy, určitě se vyplatí věnovat pozornost i úzkým minisukním, a to ideálně s třásněmi - na jednu takovou momentálně narazíte v Pepco letáku. Nemusíte se však spoléhat pouze na Pepco leták, kdyby do něj totiž měli zahrnout vše, co momentálně nabízejí, musel by být podstatně delší. Zkuste prostě vyrazit do obchodu a uvidíte, kolik pěkných kousků zrovna objevíte.

Velký boom momentálně zažívá i patchwork, tedy oblečení ušité z kousků látky v různých barevných odstínech či vzorech. V obchodech určitě narazíte také na široké látkové čelenky v nejrůznějších barvách, které se do letního repertoáru taktéž vyplatí zařadit. Co se týče obuvi, vsaďte na boty na podpatcích, ideálně s uzavřenou patou.
5ce3df9219e13obrazek.png

Reklama