Najdete tu široký sortiment výrobků pro děti i praktické potřeby pro maminky i tatínky. Všechny námi prezentované produkty pocházejí od světově proslulých značek a na jejich návrzích se podíleli známí designéři, dětští psychologové, pedagogové a fyzioterapeuti.

Veškerý náš sortiment splňuje ty nejpřísnější nároky na kvalitu a zdravotní bezpečnost a odpovídá všem českým i mezinárodním standardům.

Protože nám záleží na prostředí, v němž budou naše děti vyrůstat, najdete u nás pouze produkty splňující ta nejpřísnější hlediska kladená na ochranu životního prostředí.

Žijeme v době, která je velmi rychlá. Trendy Baby je tu od toho, aby Vám ušetřilo čas, který tak můžete věnovat svým dětem, a aby Vám co nejvíce usnadnilo práci.
Proto u nás najdete vše od prvních pomůcek pro kojení, přípravu dětské stravy, oblečení pro miminka, hračky, variabilní kočárky až po „rostoucí“ nábytek do dětského pokoje.
Všechno zboží, které si vyberete na webu Trendy Baby, máme skladem a můžeme Vám jej okamžitě zaslat. Ty produkty, které nelze prodávat prostřednictvím webu, jsou pro Vás k dispozici v našem novém showroomu v Nupakách u Prahy, který zároveň slouží i jako maloobchodní prodejna.

V případě zájmu Vám rádi poskytneme individuální servis, například přizpůsobením dané otvírací doby Vašim časovým možnostem, a také odborné poradenství při výběru.

Těšíme se na Vás!
Vaše Trendy Baby

trendy baby

www.trendybaby.cz

Reklama