V pražském Top hotelu bude 17. února na slavnostním galavečeru vyhlášena Česká Miss 2006. Na ceremoniál, který přenáší v přímém přenosu TV NOVA, se dostane pouze několik celebrit a sponzorů soutěže, ale mezi nimi může být i šťastný výherce soutěže, kterou připravila sázková kancelář Tipsport. Ta totiž na to, kdo se stane druhou Českou Miss, vypsala sázkové kursy a umožňuje tak lidem si na to vsadit.

„Každý, kdo si až do 10. února na kterékoliv pobočce Tipsportu vsadí aspoň 50 korun na to, která z dvanácti finalistek se stane miss, může vyhrát dvě V.I.P. vstupenky na tento galavečer,“ oznámil Lubomír Ježek, ředitel pro vnější vztahy sázkové kanceláře Tipsport.

K zisku dvou vstupenek přitom nepotřebujete správně tipovat, Česká Miss bude ostatně zvolena teprve před vašimi zraky v sále. Stačí, když budete mít štěstí a sázku podáte ve správném okamžiku. „Jak se říká, důležité je být ve správný čas na správném místě. Tím správným místem je nyní pobočka Tipsportu,“ poznamenal s úsměvem Ježek.  Ale kdy je ten správný čas?


Vítězem se stane ten sázkař, který podá svoji sázku na Českou Miss 2006 nejblíže takzvanému „rozhodnému okamžiku“, který Tipsport jako pořadatel samozřejmě tají a zveřejní až po skončení soutěže (jde o časový údaj s přesností na vteřiny vybraný z období konání soutěže, například 1. února 2006, 15 hodin 32 minut 30 vteřin), konkrétně 13. února.

„Každý může samozřejmě zvýšit svoji šanci na výhru tím, když vsadí víckrát v různých časech, počet vsazených tiketů není omezen,“ upozorňuje Ježek s tím, že součástí V.I.P. vstupenek je pozvánka na raut po skončení soutěže a také pozvánka na následnou dražbu korunky nové České Miss.

Bookmakeři Tipsportu dávají největší šance Šárce Durdisové ze Sokolova s kursem 3:1, dále Pražačce Miroslavě Košťanové (3,5:1) a Renatě Langmannové z Ivanovic na Hané (4:1). Hlavní favoritku Šárku Durdisovou do soutěže přihlásila sestra. „Je pro mě pocta, že mě Tipsport vidí jako favoritku. I když je rozdíl mezi prvními třemi minimální, tak si to užívám," prohlásila čtyřiadvacetiletá modelka.


Fotografie všech 12 finalistek spolu s úplnými pravidly soutěže najdete na www.tipsport.cz.

 

 

 

Reklama