Výroba šperků
Není nic jednoduššího než si vyrobit své vlastní šperky. Na internetu je spoustu rad a videí – záleží však na vašem vkusu. V poslední době jsou velmi oblíbené například šperky z jantaru nebo polodrahokamu, takový náramek podle vlastí fantazie určitě zaujme.
5c9e2524a77f6obrazek.png

Ušijte si vlastní oblečení
5c9e2560aa2a7obrazek.pngBaví vás šít? Ovládáte alespoň nějaké základy šití? Zkuste si vyrobit vlastní kousky oblečení, galanterie nabízí širokou škálu látek, stačí mít ten správný střih na dámské šaty a můžete si být jisti, že nepotkáte nikoho, kdo by měl úplně stejné šaty jako vy. Například webová stránky Prosikulky.cz nabízí mnoho zajímavých rad a střihů na jakékoliv oblečení.

Zvolte zajímavé doplňky
Máte doma nějaké opravdu staré doplňky, které nosily ještě vaše babičky? Spousta žen si tady ty poklady doma opečovává a dodává jim nový vzhled, kterým se pak pyšní po ulicích. Chce to mít jen fantazii a šikovné ručičky a vězte, že takovým historickým doplňkem určitě zaujmete.

Nezapomínejte na svůj zevnějšek
Všimli jste si, že v poslední době jsou v kurzu „barevné vlasy“? Někdo tuto módu odsuzuje a jiný se k ní přiklání. Na tom není vůbec nic špatného, člověk nemusí jít neustále s davem a volit barvy podle ostatních. Můžete experimentovat dle libosti, dnešní doba je otevřena všemu.

Dejte na svůj pocit
Hlavním kritériem, podle kterého byste se měla oblékat a „fintit“ je váš pocit a instinkt. Oblečte se do toho, co vám je příjemné, v čem se cítíte dobře a pohodlně, pokud budete nosit něco, co vám bude nepříjemné, i když tu danou věc nikdo jiný nemá, budete jako v křeči a půjde na vás vidět nepřirozenost.
 

Reklama