Pokud máte ve své garderobě něco z těchto barev, jste ve velké výhodě. Zelená a červená patří mezi tradiční vánoční barvy, které sluší nejen vánočním dekoracím, ale i nám. Hlavně v zimě patří tyto barvy mezi trendové, takže o ně v obchodech není nouze.  Sluší takřka každé ženě a dají se snadno kombinovat. Nejen mezi sebou, ale také s černou a bílou.

S černou získají slavnostní večerní nádech, s bílou vypadají svěže a mladistvě. Obě varianty můžete doladit kapkou zlaté jak na špercích, tak drobných doplňcích a celek bude vždy dokonalý.

Tyto barvy jsou velmi výrazné a dominantní, proto vybírejte oblečení spíš jednoduchých střihů a tvarů. Sluší jim lesk, který ještě více zdůrazní hloubku a krásu odstínu, ale volte raději jemný a hedvábný, jako má samet, nebo taft. Působí noblesně a nepřidají vám objem. Vysoký lesk saténu si nechte raději na spodní prádlo, protože ve velkých plochách může být trochu „zrádný“.  
sat1.jpg


sat2.jpg

Nemáte nic zeleného ani červeného, přesto se vám tyto barvy líbí? Zkuste je jako barevné akcenty. Třeba v podobě mašle místo pásku na černých šatech.
Je to jen na vás. Na vašem vkusu a chuti trochu experimentovat.
blobid0.jpg

Hlavně si užijte hezky Vánoce a buďte krásná sama pro sebe. Pak se budete líbit i ostatním.
sat5.jpg

Zdroj fotek:Mango, Promod, Shutterstock

Mohlo by se vám hodit:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama