Co je malé, to je hezké.  Pro single ženu je útulný byt ideální.  Když se v budoucnu rozrostete o partnera a děti, vždy bude snadné takový byt pronajmout.  A ještě se dočkáte věku, pokud ho jednou přenecháte některé z ratolestí.  

Dejvice house

Sluneční terasa – skvělé místo pro pořádání  party

Doba k pořízení nemovitosti je vzhledem k nízkým úrokovým sazbám hypoték velmi příznivá. Takže pokud Vám Ježíšek nadělil peníze a vlastně i pokud nenadělil, byla by škoda promeškat příležitost. Nabídka malých bytů či atelierů je pestrá, záleží na tom, co vás baví.

Chcete si užívat studentského stylu života, ke kterému patří party na střešní terase spojené s grilováním a cvičení v soukromém fitness přímo v domě?  Pak by se vám mohlo líbit bydlení v Clubu Ocean v Hostivaři. Z domu to je pár kroků do přírodního parku s přehradou, kde se dá běhat nebo jen tak relaxovat na mole u vody. Jen o pár kroků víc to budete mít na nákup, do nejmodernějšího multikina v Praze, latinskoamerického baru BriBri, na golf či minipivovaru Hostivar. 

Dejvice house

Malý byt opticky zvětší zrcadla a prosvětlí barvy

Tento projekt Pražské správy nemovitostí nabízí ubytovací jednotky 1 a 2+kk o rozměrech 21 – 50 m2,  řešené tak, že se do nich vejde vše potřebné.  Inspiraci na zařízení najdete ve vzorovém bytě, hrajícím barvami, přesto elegantním. K většině bytů patří balkon či terasa, garážové stání si můžete přikoupit. Samozřejmostí je recepce.  Více se dozvíte na www.clubocean.cz.

Dejvice house

Atelier se hodí nejen pro umělce

Dáváte přednost noblesní čtvrti, ušlechtilým materiálům, funkcionalistické architektuře a oceníte volný prostor ateliéru nečleněného na jednotlivé pokoje?  Pak by Vás mohlo oslovit bydlení v rezidenci Dejvice House. Dům byl postaven v roce 1932 podle návrhu architekta Suka a Pražská správa nemovitostí ho citlivě zrekonstruovala, důraz byl kladen jak na použité materiály, tak na uměleckořemeslné zpracování.

Dejvice house

Náměstí s jako z pohádky

I nejbližší okolí má kouzlo -  dům stojí na jihovýchodní straně půvabného náměstí s fontánou, vodotrysky, lávkami  a sochami koní. Můžete usednout na jednu z laviček pod stromy zastřiženými dokulata jako v pohádce a cítit se jako princezna. A nebo naopak z domova pozorovat cvrkot na náměstí.  Další podrobnosti o projektu najdete na www.dejvicehouse.cz.

Reklama