Je jedno, zda jste šťastně zadanou ženou žijící ve spokojeném manželství, singl dámou, milenkou či věčnou lovkyní. Zkuste svou drahou polovičkou nalákat na nový taneční fenomén twerking, při němž si můžete být jistá, že pramálo míst na jeho těle zůstane „netknuto“.

Snad žádná z nás nemůže zpochybnit, že sex appeal děv světového showbusinessu, jakými jsou například Shakira, Beyoncé, Jennifer Lopez či  Miley Cyrus, je prostě a jednoduše pro mužské pokolení vábícím magnetem. I já, čistě heterosexuálně zaměřená žena, mám mnohdy co dělat, abych se odtrhla od tanečních videí, která působí na mé smysly jakožto sexuální rozbuška. No ale co s tím, milé dámy? Můžeme jen tak dál nečinně sedět a závistivě si okusovat naše pěstěná nehtová lůžka a nebo…… do toho jít také!

Do čeho? Do T W E R K I N G U, který v současné době bortí návštěvnost veřejných tanečních studií po celém světě.

Oč se vlastně jedná? Twerking, který lze ve volném překladu doslova nazvat sexuálně provokativní tanec, je založen na pohybech boků, které jsou prováděny v podřepu a hlavně, dámy, nahoru a dolů…současně tanečník (obvykle je jím žena) poskakuje, díky čemuž se třese a pohupuje hýžděmi. Zdá se vám to, milé čtenářky, složité? Mohu vám s poklidným srdcem říci, že tomu tak není! Osobně jsem lekci vyzkoušela v pražském Centru tance a výsledek? N- a- d- š- e- n- í! Nejen, že jsem si dala pořádně do zadní části svého těla, ale večer jsem řádně zavařila (nikoliv okurky) svému drahému.

Docházka na kurzy twerkingu má jen jedno malé úskalí – v brzké době se musím vypravit do dětských potřeb, a to pro bryndák :) Přidáte se, mé milé?

Čtěte také:

Reklama