Péče o koťátko s sebou přináší i jistou dávku zodpovědnosti a rozvahy při volbě těch správných produktů a „procedur“, které mu dopřejete. Kromě pravidelné veterinární péče je dobré, zamyslet se i nad volbou krmiva pro Vaše kotě. To by mělo být kompletní a mělo by vyplnit požadavky kotěte. Do jednoho roku dochází totiž k růstu a rozvoji důležitých orgánových soustav a je potřeba dodat zvířeti potřebné živiny a energii pro tento rozvoj. A správně zvoleným krmivem zajistíme dokonce i prevenci některých onemocnění!

Firma Hills

Firma Hill´sTM nabízí pro Vaše kotě kompletní superprémiová krmiva, která zajistí ten nejlepší start do života Vašeho nového čtyřnohého kamaráda. Můžete od nich čekat, že pokryjí zvýšené požadavky na bílkoviny, které podporují zdravý růst a silné svaly, energii, díky čemu nemusíte zvyšovat dávku k pokrytí požadavků zvířete a vysokou stravitelnost, která umožní maximální využití živin v krmivu.

Navíc obsahují krmiva Hill´sTM určená pro koťata řadu aktivních, blahodárně působících, živin. Mezi ně řadíme DHA (kyselina dokosahexaenová), která podporuje optimální vývoj sítnice pro lepší zrak a optimální vývoj mozku pro větší bystrost a rychlejší reakce koťat. Dále jsou to antioxidanty, které neutralizují volné radikály a pomáhají udržet zdravý imunitní systém a navíc podporují i jeho dozrávání a posilují imunitní odezvu na napadení nežádoucími mikroorganismy. A samozřejmě udržují krmiva Hill´sTM určená pro kočky pH moči ve fyziologickém rozmezí. To podporuje zdraví močového traktu a předchází vzniku FLUTD u koček.

Firma Hills

Firma HillsA které krmivo tedy zvolit? V sortimentu Hill´sTM naleznete krmiva Hill´sTM Science PlanTM kitten nebo Hill´sTM Nature´s BestTM kitten. Tato krmiva jsou vhodná pro rostoucí koťata do jednoho roku věku a pro březí a kojící kočky. K dispozici jsou ve formě granulátu, konzerv a kapsiček.

Nečekejte, až se u Vaší kočky začnou projevovat onemocnění způsobená neadekvátní výživou a začněte s kvalitní výživou a tím i jejich prevencí již dnes!
Více informací naleznete na www.avet.cz nebo na stránkách www.hillspet.cz

MVDr. Sylva Havelková
Odborný poradce A-VET s.r.o

Reklama