Asi se shodneme, že pleť je potřeba čistit každý den. A pokud dáváte přednost kosmetice s přírodními výtažky, sáhněte po nové čistící řadě Nutra Effects od Avonu. Jedná se o produkty, které v sobě obsahují výtažky z mydlice lékařské, rostliny, která je velmi vhodná pro citlivou pleť.

Avon

Mýdelník obsahuje přírodní tenzidy, což jsou látky, které přilnou k nečistotám a oddělí je od povrchu. Zatímco velmi propagovaná tzv. micelární voda, obsahuje pouze tenzidy syntetické, AVON v řadě Nutra Effects používá tenzid zcela přírodní, kterým je právě mydlice.

Čisticí pěna pro normální až smíšenou pleť

AvonČistící pěnou hloubkově vyčistíte pleť, odstraníte z ní všechny nečistoty nanesené na pokožku během dne a skvěle odstraníte i make-up. Vaše pleť se nebude lesknout a zredukuje se i viditelnost pórů. Čistící pěna s přírodními výtažky je vhodná i pro ženy s citlivou pletí. Abyste docílili opravdu hloubkového vyčištění, používejte Čistící pěnu  2x denně. Jemně ji vmasírujte do pleti a dekoltu a důkladně smyjte vodou.

 

AvonNásledně nezapomeňte ani na Matující pleťovou vodu pro smíšenou až mastnou pleť, která se postará o to, aby vaše pokožka byla tonizovaná a osvěžená. Naneste ji vatovým tampónkem jemně po celém obličeji a hotovo, můžete si zalézt do postele s oblíbenou knížkou.

Více o čisticí kosmetice na www.avon.cz

Reklama