Chceme žít s vámi

14. ročník charitativního koncertu Chceme žít s vámi, který ve středu uspořádala Nadace Nova a je určen pro mentálně postižené děti i dospělé ze specializovaných ústavů celé ČR, byl opět plný slavných jmen. Ewa Farna, Helena Vondráčková, Heidi Janků, Daniel Hůlka...

Kamil Střihavka

My jsme bohužel některé z nich prošvihli, protože jsme uvízli v dopravní zácpě. Přesto jsme se na koncert nakonec dostali, právě když vystupovali chlapi z Děda Mládek Illegal Bandu.

Adéla Gondíková

Naše celkové pocity z koncertu jsou hodně smíšené. Moderátoři Dalibor a Adéla Gondíkovi odvedli profesionální výkon a hlavně na Daliborovi bylo znát, že ho akce skutečně baví. To se ale nedá říct o všech vystupujících umělcích. Mnoho z těch, které jsme viděli, vypadalo, že přišlo spíš proto, aby se zase jednou ukázali v televizi, než za nějakým dobročinným účelem.

Dalibor Gondík, Dáda

 

 

Nejhorší

Ondřej Hejma

Vystoupení Ondřeje Hejmy nelze nazvat jinak než udýchanými stařeckými záškuby s tamburínou, při kterých se někdy dost těžko chytal do playbacku. Možná by Ondřej Hejma udělal lépe, kdyby se mermomocí nesnažil vlichotit moderním trendům, přestal podivně poskakovat a uvědomil si, že k jeho věku daleko víc sedí kultivovaný výstup třeba s piánem a barovou židlí.

Nejlepší

All X

Nedokážeme se vnitřně rozhodnout mezi Maxim Turbulenc a All X. Obě kapely to mají prostě vychytané a jejich vystoupení nepostrádala profesionalitu ani slušnou dávku zábavy.

Maxíci

Pohybové kreace All X jsou někdy skoro neuvěřitelné, kluci navíc společně nejen zpívají, ale i hrají divadélko, takže vystoupení na pódiu dostává takřka klipový rozměr. A Maxíci jsou prostě Maxíci...

Na záznam koncertu se můžete podívat v sobotu 2. května 2009 od 13.55 na TV Nova.

Reklama