Milé ženy -in,

co se týká prodejců, co se předem neohlásí a nemají kontakt od někoho, koho znám, nikdy je do bytu nepouštím. Nikdy se neví, co jsou zač, a pokud mají něco na srdci, můžou to říct i před vraty. Mimo proutěného koštěte jsem si od nich taky ještě nic nekoupila. Slušně je odmítnu a život jde dál.

Co se týká těch, co se předem ohlásí, a opravdu byli i u těch, co říkali, tak pokud mě zaujmou, většinou si ně chvilku udělám. Člověk se dozví i něco nového. Ale musí se řídit heslem, že opravdu nemusí nic kupovat, pokud to opravdu nechce. Dokonce jsem jeden čas byla i poradkyní pro jeden multifunkční přístroj. A řeknu vám, není to žádný med.

I když na druhou stranu, potkala jsem spoustu zajímavých lidí a odpočinula si. Ale asi nejsem ten správnej člověk pro tuto věc, protože jsem se nesnažila prodat za každou cenu, ale jen ukázat výhody. Takže přeji jak prodejcům, tak domácím hodně pevných nervů a nenechat si nic vnutit.

markousek


Děkujeme za pěkný příspěvek.

Ano, pevné nervy to někdy chce :)

Jaké jsou Vaše zážitky s podomními prodejci, ženy-in? Vpustíte je do domu nebo bytu? Nebo raději ne? Máte pocit, že si musíte něco koupit, když už jste toho člověka pustila dál? Podělte se o své názory a pocity na redakce@zena-in.cz!

Reklama